Бої під Мар’їнкою та Авдіївкою, атака БПЛА по Криму. Тиждень на фронтах

Українські військові під час навчань, 6 грудня 2023. AP Photo/Efrem Lukatsky

Українські військові стримують штурми росіян під Авдіївкою та Мар’їнкою, відбивають атаки армії РФ на півдні та у напрямку Куп’янська. 5 грудня 40 БПЛА атакували військові об’єкти РФ в Криму. Суспільне розповідає, як пройшов тиждень на фронтах.

Куп’янський та Лиманський напрямки

На Харківщині Сили оборони відбивають атаки росіян на північному сході від Куп’янська — в районі Синьківки, східніше від міста — біля Петропавлівки, та на південному сході від Куп’янська — в районі Новоселівського Луганської області.

На Лиманському напрямку — бої в районах Серебрянського лісництва та Білогорівки Луганської області й Тернів, Спірного, Веселого та Роздолівки Донецької області.

Бахмутський напрямок

Атаки росіян в районах Богданівки — це на північ від Бахмута, а також по лінії Іванівське, Андріївка та Кліщіївка.

Авдіївський напрямок

Українські військові відбивають атаки армії РФ навколо Авдіївки — східніше Новокалинового та Новобахмутівки, в районах Степового, Сєвєрного, Первомайського та північно-східніше Бердичів.

Мар’їнський напрямок

Бої в районах Красногорівки, Побєди, Мар’їнки та Новомихайлівки. Британська розвідка вважає, РФ контролює більшу частину забудованої території Мар'їнки.

Графіка: Суспільне

Південь

На півдні Донеччини росіяни атакують в районі Старомайорського, південніше Золотої Ниви та північніше Новодонецького. На Запоріжжі Сили оборони відбивають атаки росіян південніше Роботиного, західніше Вербового та у районі Новопокровки.

Тил РФ

5 грудня Міноборони РФ повідомило про атаку близько 40 безпілотників на Крим.