Сініцин: якщо програємо зараз, українці будуть воювати далі вже в складі Росії

Ексклюзивно
Волонтер та військовий Роман Сініцин . Фото: Олександр Брамський/Суспільне

Волонтер і військовослужбовець Роман Сініцин вважає, що загроза з боку Росії вимагає від українського суспільства більшої консолідації та залученості до участі у Силах оборони України, а також до їхньої підтримки. Про це він сказав в інтерв'ю Суспільному.

Роман Сініцин очолював військовий напрямок Фонду Сергія Притули, але влітку цього року мобілізувався до сил оборони України.

"Нас як країни, як нації може не стати. І ми це вже проходили. Якщо ми програємо чи "посипемось", будуть повторюватись сценарії, які вже були в минулому столітті. Потім будуть голодомори, концтабори, переселення народів. Потім українці в складі російської армії будуть брати Варшаву чи Братиславу", – зазначив він у відповідь на коментар про те, що не всі громадяни України готові брати участь в її захисті в лавах сил оборони.

"Якщо ми програємо, то українці в складі російської армії будуть воювати далі. І це уже є насправді – жителі Донбасу з українськими паспортами, яких просто зловили на вулиці в Макіївці чи в Горлівці, або просто промили мозок до того, що вони самі пішли і мобілізувались. Вони воюють із такими ж українцями. Я впевнений, що пройде не так багато часу, і будуть мобілізовувати людей десь у Токмаку, у Василівці, у Мелітополі", – вважає Сініцин.

Про власний досвід мобілізації, запас людей у Росії та перспективи української зброї — дивіться у проєкті “Ремовська Інтерв’ю” на YouTube-каналі Суспільне Новини у суботу, 2 грудня.