Легіон "Свобода Росії": "Наші групи зараз працюють на території Бєлгородської області, йде бій"

Легіон "Свобода России". Фото: з телеграм-каналу легіону "Свобода России"

Російські добровольці у четвер, 28 вересня, ведуть бій на території Бєлгородської області РФ.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє Легіон “Свобода Росії”.

“Повідомляємо, що наші групи зараз працюють на території Бєлгородської області. Серед Легіонерів поранених і загиблих немає, працюємо за планом. Казки про мінні поля залиште Конашенкову. Продовжуємо зачистку нашого будинку від путінської скверни”, — йдеться у повідомленні.

Йде бій, всі деталі після, додали добровольці.

Раніше у оперштабі Бєлгородської області заявили про бій “між прикордонниками РФ і українською ДРГ” на лінії розмежування.

"У кількох джерелах поширюється інформація, що в районі населених пунктів Старосілля і Теребрено було здійснено захід ДРГ. Ніякого заходу не було. Прикордонники спільно з іншими силовими структурами вступили в бій на лінії розмежування”, — йдеться у повідомленні.

У оперштабі також заявили, що у селі Старосілля введений режим надзвичайного стану.

“Жителів села відселили в жовтні минулого року. Ніхто зараз там не проживає", — зазначається в повідомленні оперштабу.

Раніше начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов спрогнозував, що рейди бійців Російського добровольчого корпусу, які воюють на боці України, на прикордонні райони РФ почастішають і стануть масштабнішими.

"Російський добровольчий корпус" і легіон "Свобода Росії"

Російський добровольчий корпус (рос. Русский добровольческий корпус) — військовий підрозділ Збройних сил України, сформований у серпні 2022 року для захисту України від російського вторгнення. Входить до Інтернаціонального легіону ТрО України. Як повідомив командир РДК Денис Нікітін, вони перебувають у складі 98 батальйону ТрО Азов Дніпро.

Відбір до РДК відбувається з етнічних російських емігрантів, які живуть на території України, а також в інших європейських країнах.

Легіон "Свобода Росії" утворили російські військовослужбовці з-поміж полонених. Вони заявляють, що легіон був створений для боротьби з путінським режимом. До легіону можуть потрапити полонені і колишні російські військовослужбовці.