Британський актор Марк Стронг став новим амбасадором платформи United24

. Британський актор Марк Стронг та президент України Володимир Зеленський, 27 вересня 2023 року, фото: United24

Новим амбасадором платформи United24 став британський актор Марк Стронг, зірка культових фільмів "Шерлок Голмс", "Кінгсмен", "Загадкове вбивство-2", "Рок-н-рольник", "Гра в імітацію". Він підтримав напрям "Освіта і наука" та зосередить зусилля на підтримці українських шкіл.

Про це стало відомо після онлайн-зустрічі актора з президентом України Володимиром Зеленським.

Цьогоріч, 5 серпня, Марк Стронг взяв участь у благодійному матчі Game4Ukraine в Лондоні, метою якого було зібрати гроші на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині. Відсьогодні він допомагатиме відновлювати українські школи та підтримуватиме українських освітян вже як амбасадор офіційної фандрейзингової платформи України.

Під час онлайн-дзвінка президент Зеленський висловив Марку Стронгу подяку за підтримку України.

"Щодня українці борються за свою свободу та обстоюють свою незалежність. Ми вдячні кожному, хто підсилює наш голос на міжнародній арені. Саме така потужна підтримка необхідна, щоб допомогти українським дітям здобувати якісну освіту попри повномасштабну війну. Півтора мільйона українських дітей навчаються дистанційно, і наше завдання повернути їх у шкільні аудиторії. Вдячний Марку за підтримку цього важливого напряму", — зазначив Володимир Зеленський.
"Для мене честь стати голосом українських дітей у світі задля того, щоб у них було краще майбутнє. Як батько двох синів я усвідомлюю важливість якісної освіти та необхідність ходити до школи, спілкуватися з друзями, здобувати не тільки знання, а й навички, необхідні для дорослого життя. Українські діти заслуговують на те, щоб отримувати все необхідне", — сказав Марк Стронг.

Що відомо про платформу United24

United24 — це ініційована президентом України фандрейзингова платформа та основне вікно збору пожертв на підтримку України. За майже 16 місяців роботи завдяки пожертвам з більш ніж 110 країн зібрано понад 470 млн доларів.

Серед амбасадорів — співачка та акторка Барбра Стрейзанд, американські актори Марк Гемілл, Лієв Шрайбер і Міша Коллінз, акторки Кетрін Винник та Іванна Сахно, гурт Imagine Dragons, артдиректор Balenciaga Демна, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, британський підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, британський мандрівник Беар Гріллз, філософ та економіст Френсіс Фукуяма, шеф-кухар Хосе Андрес, нобелівські лауреати Пол Нерс, Едвард Мозер та Мей-Бритт Мозер, видатні українські спортсмени Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик і Олександр Зінченко.