Андрій Шевченко став амбасадором благодійної платформи United24, заснованої Зеленським

. Фото: пресслужба ОПУ

Екстренер збірної України прибув до Києва і став одним із обличчь нової благодійної платформи.

Колишній тренер збірної України Андрій Шевченко став амбасадором благодійної платформи United24, яку заснував президент України Володимир Зеленський. Про це повідомив сам Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

Шевченко уперше з моменту повномасштабного вторгнення Росії повернувся в Україну. Перед цим легендарний футболіст активно допомагав Україні у Європі як фінансово, так і беручи участь в освітленні подій, що тут відбуваються.

Екстренер України прибув до Києва, де зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Під час прийому у президента він погодився на те, щоб стати першим амбасадором благодійної проєкту United24 - фандрейзингової платформи, яка має на меті збільшення благодійних пожертв на підтримку України у світі.

Легендарний нападник збірної України погодився на запрошення Зеленського. І закликав усіх здійснювати пожертви на сайт новоствореної платформи.

President.gov.ua

"Як ніколи радий бути тут, вдома. Я представляю Україну на міжнародній футбольній арені багато років. Але сьогодні, коли моя країна потерпає від війни, мій пріоритет не футбол, а допомога Україні. Я закликаю вас зробити пожертву на u24.gov.ua. Всі кошти будуть одразу спрямовані на рахунки Національного банку України — ви можете пожертвувати на розмінування України, врятувати чиєсь життя через пожертву на медичні потреби або відбудувати дитячий садочок чи міст.

Кожен внесок — безцінний, адже Росія зруйнувала понад 7000 будівель, тисячі кілометрів доріг і щодня вбиває українців. Я дякую Президенту України за довіру та цю велику честь. І дякую кожному із вас за вашу долученість! Я запрошую вас зробити внесок у перемогу України. У перемогу свободи, у перемогу вільного світу", - написав Шевченко.

Президент України, пояснюючи вибір на користь Шевченка, звернув увагу на його авторітет до упізнаваність у всьому світі. І вважає, що це повинно допомогти Україні розповісти більшій аудиторії світу про події в країні.

"Важливо, що першим амбасадором бренду United24 став українець, якого знають у всьому світі. Андрій має величезну довіру та авторитет, які здобув своєю наполегливою працею та своїми спортивними досягненнями. Тепер він має нову місію – розповідати світу про події в Україні та спрямувати свій авторитет на збільшення міжнародної допомоги нашій державі, щоб наблизити нашу перемогу", - сказав Зеленський.

Одним із прикладів реалізації платформи United24 стала нова форма збірної України з футболу. Карта України, яка розташована по центру футболки національної команди, є жестом підтримки проєкту.

Перед тим, як погодитися на роль амбасадора United24, Андрій Шевченко оголосив, що візьме участь у благодійному матчі на підтримку України, де також зіграють Ліонель Мессі, Самюель Ето'О та інші зіркові футболісти.

Читайте також: Шевченко зіграє з Мессі, Тотті та іншими зірками у благодійному матчі на підтримку біженцям з України

Як український спорт реагує на повномасштабне вторгнення Росії