Зеленський від імені українського народу отримав премію Atlantic Council

. Президент України Володимир Зеленський узяв участь у врученні премії Atlantic Council Global Citizen Awards, 21 вересня 2023 рік. Фото: ОП

У Нью-Йорку президент Володимир Зеленський взяв участь у врученні премії Atlantic Council Global Citizen Awards.

Про це повідомили в ОП.

Найвищу нагороду Atlantic Council присудили та передали главі держави у травні поточного року в Києві, у США відбулась церемонія вручення відзнаки.

"Якщо говорити відверто, це не моя нагорода. Цю нагороду я присвячую всім українцям і українкам в уніформі. Я присвячую цю нагороду всім нашим дітям, яких убили російські терористи. Ми ніколи не забудемо цього. Я присвячую цю нагороду всім батькам, матерям, які виховали таких відважних українських солдатів, а також усім вчителям, усім лікарям, які не покинули Україну з початком повномасштабної війни", — сказав Зеленський.

Також президент присвятив нагороду партнерам:

  • Сполученим Штатам;
  • Європейському Союзу;
  • країнам, які були поруч з Україною й підтримували.

"Присвячую цю нагороду всім людям у світі, які борються за свободу й демократію, як і ми, українці", — додав глава держави.

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у врученні премії Atlantic Council Global Citizen Awards, 21 вересня 2023 рік. Фото: ОП

Що відомо про візит Зеленського до США

Зеленський 19 вересня прилетів до Сполучених Штатів. Президент України взяв участь у засіданні Генасамблеї ООН та Радбезу Організації.

У США він вже провів низку зустрічей зі світовими лідерами. Зеленський 21 вересня матиме перемовини із своїм американським колегою.

Очікується, що під час зустрічі з Джо Байденом буде оголошено про новий пакет військової допомоги від Сполучених Штатів для України.