У Ворзелі на Київщині збудують нові інклюзивні садочок та школу

Проєкт нової школи у Ворзелі Фото: Анатолій Федорук/Telegram

У Київській області у селищі Ворзель збудують новий садочок та школу. Про це повідомляє мер Бучі Анатолій Федорук у Telegram.

За його словами, Кабінет міністрів України затвердив фінансування на будівництво початкової школи з дошкільним підрозділом у розмірі 110 мільйонів гривень.

Зазначається, що нові корпуси зведуть біля нинішньої школи у Ворзелі. У майбутньому початковому закладі освіти зможуть навчатися 360 учнів, а садочок вміщатиме 85 дітей.

"Це буде інклюзивний заклад, у якому ми створимо безбар’єрний простір та сучасні умови для усіх дітей. А також врахуємо всі стандарти будівництва задля максимального збереження довкілля",— каже Федорук.

Що відомо про руйнування і відновлення у Бучанській громаді

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня 2022 року. Увечері 2 квітня у Міністерстві оборони офіційно повідомили, що усі населені пункти Київської області звільнили від російських військових.

У вересні мер Бучі Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Ці будинки зазнали суттєвих руйнувань внаслідок російської військової агресії і не підлягають відновленню.

2 січня цього року мер поінформував, що в Бучанській громаді Київської області близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеню. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У місті триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані під час повномасштабного російського вторгнення. У КОВА показали, як відбудовують вулицю в Бучі, фото якої публікували світові медіа

У Бучанському районі на Київщині президент Архітектурної асоціації АМО Мартін Дюплант'є презентував проєкт сучасного культурного простору у Ворзелі. Кілька місяців група французьких архітекторів працювала над концепцією розвитку частини Ворзеля, яку планують розвивати як культурно-освітній простір.