Біля метро "Житомирська" зносять незаконну забудову на площі 700 кв. м

. Фото: КМДА

На Берестейському проспекті в Києві демонтують тимчасові споруди, розташовані біля входу до ст. м. "Житомирська". Перевірка показала, що власник перевищив площу забудови, на яку він отримав дозвіл від міської влади. Через порушення Департамент містобудування та архітектури анулював відповідні документи.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Початок демонтажних робіт торговельних об'єктів біля станції метро "Житомирська". Фото: КМДА

15 червня працівники комунального підприємства "Київблагоустрій" почали знесення цих тимчасових споруд, які займають територію у 700 кв. м.

За словами директора Департаменту міського благоустрою КМДА Михайла Буділова, попри те, що перехід до станції метрополітену наразі не працює, розміщення такої торгової споруди у столиці "неприпустиме".

Забудова біля підземного переходу, що веде до входу на ст. м. "Житомирська". Фото: КМДА

"Це виглядає неестетично та загромаджує громадський простір. Тим паче, наразі проводяться роботи з благоустрою території вздовж Берестейського проспекту, який є однією з найбільших транспортних магістралей Києва", – розповів Буділов.

Що відомо про демонтаж незаконних об'єктів торгів у Києві

У червні минулого року Рада оборони Києва ухвалила рішення про демонтаж торгівельних кіосків біля станцій метро, які перешкоджають доступу людей до укриттів.

З літа 2022 року комунальне підприємство "Київблагоустрій" розчищає територію від тимчасових споруд, що перешкоджають шлях до укриттів. Перед проведенням робіт власники МАФів отримують відповідні протоколи та мають демонтувати споруди у триденний термін. В іншому разі, ці роботи проводять працівники "Київблагоустрою", а саму споруду перевозять на штрафмайданчик.

У Києві в середині березня бригади комунального підприємства "Київблагоустрій" в різних районах столиці почали демонтаж об’єктів пересувної торгівлі, які не мають дозвільної документації.

Біля метро "Шулявська" у Києві знесли близько 30 торгових кіосків. Замість них вирішили побудувати сквер. Також МАФи демонтували біля КПІ. На черзі станції "Берестейська", "Героїв Дніпра", "Святошино".