Київ отримав від Польщі гуманітарну допомогу для ремонту тепломереж

Фото: КМДА

Київ отримав від Польщі ізольовані труби та комплектуючі для аварійного ремонту теплової мережі міста. Гуманітарну допомогу надала польська компанія Logstor International. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Труби і комплектуючі Logstor виготовлені за найвищими європейськими стандартами якості та мають найнижчі показники тепловтрат, що дозволить забезпечити надійну експлуатацію тепломережі понад 30 років, зазначив Пантелєєв.

За його словами, попри воєнні дії, цьогоріч у столиці замінити понад 50 кілометрів аварійних теплових мереж.

"Це вдалося і завдяки нашим закордонним колегам, які продовжують передавати нам трубопроводи та обладнання", – зазначив посадовець.

В КМДА зазначили, що завдяки програмі USAID (Агентство США з міжнародного розвитку іншим країнам) у Києві замінили понад 11 кілометрів теплових мереж у місцях ракетних обстрілів. Проєкт також передав 4 екскаватори та 137 генераторів.

Автор: Юрій Свиридюк.

Що відомо про міжнародну підтримку Києва

Зокрема Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія.

Напередодні Нового року Київ отримав від німецьких та польських партнерів ще один сучасний пожежний автомобіль. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, який у четвер, 29 грудня, передав спецавто столичним рятувальникам.

У серпні мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

Київ отримав 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії. Про це повідомляє міський голова Віталій Кличко.

Читайте також

Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України