Коронавірус у Києві: показники захворюваності два тижні поспіль на одному рівні

Обстеження пацієнта (ілюстративне). Фото: Gettyimages

У Києві за тиждень з 5 по 11 червня підтверджено 110 нових випадків захворювання на коронавірус. Такі ж показники були зафіксовані і тижнем раніше – з 29 травня по 4 червня.

Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Серед інфікованих: 65 жінок і 45 чоловіків, найстаршим пацієнтам від 85 до 95 років. Вірус СОVІD-19 виявили також у сімох дітей віком від 1 до 9 років. Також захворіли троє медичних працівників. 23 людини госпіталізували.

Найбільше випадків захворювання зареєстрували у Деснянському районі – 25, у Дарницькому – 21, у Солом'янському – 12 випадків.

Двоє людей померли минулого тижня від ускладнень СОVІD-19. Одужали 108 хворих.

Усього за період пандемії в столиці зафіксовано 519 349 випадків захворювання, а також 9 526 летальних випадків від вірусу. Загалом СОVІD-19 подолали 509 719 мешканців столиці.

У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо про ситуацію з COVID-19 у столиці

На початок червня у Києві показники інфікування вірусом СОVІD-19 пішли на спад. За період з 29 травня по 4 червня виявили 110 нових випадків захворювання.

У Києві із 22 по 28 травня виявили 224 нових випадки захворювання на коронавірус. Це на 24 більше, ніж тижнем раніше. Шестеро людей померли від ускладнень СОVІD-19.

За період з 15 по 21 травня у столиці зафіксували 200 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Тоді найбільше хворих зареєстрували у Дніпровському районі.

Кабмін продовжив на всій території України дію карантину через COVID-19 до 30 червня 2023 року. Також уряд продовжив режим надзвичайної ситуації в єдиній державній системі цивільного захисту. Такі рішення в МОЗ пояснюють рівнем вакцинації в Україні, який є недостатнім для формування колективного імунітету до коронавірусного захворювання.