У Києві виявили понад 100 випадкив захворювання на коронавірус

Фото: Gettyimages (ілюстративне)

У Києві за минулий тиждень, із 29 травня по 4 червня, виявили 110 нових випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на "Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я".

"Серед захворілих: 61 жінка від 18 до 89 років і 49 чоловіків від 19 до 87 років. А також дві дівчинки 5 і 8 років та 3 хлопчики від 10 місяців до 3 років. Також захворів один медичний працівник. Госпіталізували 39 осіб",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що найбільше захворювань зареєстрували у Дніпровському, Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах — 23, 19, 14 і 13 випадків відповідно.

Медики зауважили, що шестеро людей померли минулого тижня від захворювання на СОVІD-19, одужали — 317 людей. Усього за період пандемії в столиці зафіксовано 519 239 випадків захворювання, а також 9 524 летальні випадки від вірусу. Загалом СОVІD-19 подолали 509 611 жителів столиці.

У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах.

Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо про ситуацію з COVID-19 у столиці

У Києві із 22 по 28 травня, виявили 224 нових випадки захворювання на коронавірус. Це на 24 більше, ніж тижнем раніше. Шестеро людей померли від ускладнень СОVІD-19.

За період з 15 по 21 травня у столиці зафіксували 200 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Тоді найбільше хворих зареєстрували у Дніпровському районі.

Кабмін продовжив на всій території України дію карантину через COVID-19 до 30 червня 2023 року. Також уряд продовжив режим надзвичайної ситуації в єдиній державній системі цивільного захисту. Такі рішення в МОЗ пояснюють рівнем вакцинації в Україні, який є недостатнім для формування колективного імунітету до коронавірусного захворювання.