Латвія виділить Україні 200 тисяч євро для подолання наслідків підриву Каховської ГЕС

. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. Фото: УНІАН

Латвія виділяє 200 тисяч євро Україні для подолання наслідків підриву Росією Каховської ГЕС. Про це премʼєр-міністр України Денис Шмигаль у своєму Twitter.

"У розмові з премʼєр-міністром Кріш'янісом Каріньшом подякував за всебічну допомогу та спільну позицію — Росія має понести відповідальність за всі скоєні злочини. Спільно з партнерами готуємо рішення та санкції", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

Російські війська підірвали Каховську ГЕС. Масштаб руйнування, швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення наразі уточнюються, повідомив в Telegram речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині евакуюють людей з потенційних зон затоплення на правобережній частині Херсонщини — з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон.

За повідомленням Енергоатому, стрімке зниження рівня води в Каховському водосховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Наразі ситуація на станції під контролем, український персонал моніторить усі показники.