У затоплених районах України вода продовжує прибувати, але темпи знизилися – МВС

. Фото: АР

Підвищення рівня води в Херсоні все ще фіксуються, але темпи підйому знизилися. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ України.

За інформацією відомства, найскладніша ситуація у Корабельному районі Херсона, де на даний час підтоплено понад 1800 будинків. Загалом підтоплено 20 населених пунктів на правому березі Дніпра.

"Спільними зусиллями вдалося евакуювати понад 1900 людей, з них — 103 дитини. Служби МВС продовжують рятувальні операції. Розгорнуто девʼять евакуаційних пунктів на Херсонщині", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

Російські війська підірвали Каховську ГЕС. Масштаб руйнування, швидкість і обсяги води, ймовірні райони підтоплення наразі уточнюються, повідомив в Telegram речник оперативного командування "Південь" Владислав Назаров.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС на Херсонщині евакуюють людей з потенційних зон затоплення на правобережній частині Херсонщини — з сіл Миколаївка, Ольгівка, Льово, Тягинка, Понятівка, Іванівка, Токарівка, Придніпровське, Садове, та частково місто Херсон.

За повідомленням Енергоатому, стрімке зниження рівня води в Каховському водосховищі є додатковою загрозою для тимчасово окупованої Запорізької АЕС. Наразі ситуація на станції під контролем, український персонал моніторить усі показники.