У Бучі на вул. Вокзальній планують звести 2 км нових будинків

Фундаменти нових приватних будинків замість зруйнованого військами РФ житла в Бучі. Фото: Бучанська міська рада/Telegram

У Бучі на Київщині триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватного житла, яке було зруйновано і пошкоджено під час повномасштабного російського вторгнення у лютому-березні 2022 року. Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради у Telegram.

"Два кілометри нових будинків — це амбітна ціль з реконструкції вулиці Вокзальної в Бучі. І, що важливо, ціль цілком досяжна!",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що планується звести 12 нових та відремонтувати ще 80 пошкоджених будівель, повністю замінити комунікації та дорожнє покриття. Орієнтовна вартість проекту — 200 мільйонів гривень.

Що відомо про руйнування і відбудову Бучі

Буча була в окупації 33 дні. Російські війська залишили місто 31 березня 2022 року. Понад 2,5 тисяч споруд пошкодили російські окупанти у Бучі. Загалом збитки міста складають понад 5 мільярдів гривень. У вересні минулого року мер Анатолій Федорук повідомляв, що у місті знесуть 372 приватних будинки і два багатоповерхових. Вони не підлягають відновленню.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в громаді близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеня. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

У Бучі триває реалізація проєкту "Вулиця Вокзальна" щодо відбудови приватних будинків, які були зруйновані під час повномасштабного російського вторгнення. У КОВА показали, як відбудовують вулицю в Бучі, фото якої публікували світові медіа.

Читайте також

Біла Церква отримала генератори від муніципалітету міста Єна

Представниця парламенту Канади відвідала Ірпінь

Росіяни розстріляли українського бійця за слова "Слава Україні", до Бахмута надійде допомога. 377 день війни. Онлайн