Автобуси та сміттєвози — Київ отримав техніку від партнерів

Фото: КМДА

Мер Києва Віталій Кличко передав міським комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози. Автобуси та спецтехніку місто отримало як допомогу від німецьких партнерів. Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Київ отримав та передає сьогодні комунальному підприємству "Київпастранс" 19 автобусів. Їх столиця України отримала як допомогу від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена. Зокрема, Київ отримав 11 звичайних міських автобусів, 6 довгих (так званих гармошок) та два міжміських автобуси класу "Турист". Вже невдовзі автобуси вийдуть на маршрути в Дніпровському та Деснянському районах столиці", – сказав мер Києва Віталій Кличко.

Автобуси виробництва компаній MAN, Mercedes та SETRA. Транспорт у гарному стані та донедавна працював на вулицях німецьких міст.

КП “Київспецтранс” отримає три сміттєвози Мercedes, які Києву передали від Берліна.

Що відомо

  • 29 липня Київ, завдячуючи іноземним партнерам, отримав спецавтомобілі та відповідне спорядження. Йдеться про 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії. Для пінного гасіння пожеж використовуватимуть 2 нових автомобіля Renault. Це найсучасніші авто з 11 тис. л суміші. Вони призначені для гасіння пожеж на автозаправках, нафтобазах, на виробництвах, а також там, де використання води неможливе.