Українець Владислав Гераскевич - 12-й на другому етапі сезону Кубка світу зі скелетону

AP Photos

Як він виступив.

Український скелетоніст Владислав Гераскевич виступив на другому етапі Кубка світу. Представник України взяв участь у заїзді, що пішов у американському Парк-Сіті.

Гераскевич розпочав новий сезон Кубка світу зі скелетону, посівши десяте місце. Причому фінішувати у топ-10 українцеві вдалося завдяки покращеній другій спробі та невеликій кількості учасників.

Читайте також: Українець Владислав Гераскевич замкнув топ-10 на першому етапі сезону Кубка світу зі скелетону

Другий етап Кубка світу продовжився у Північній Америці - цього разу його приймав американський Парк-Сіті. Участь у ньому, окрім українця, мали взяти ще 18 скелетоністів.

Перший проїзд на другому етапі Кубка світу розпочався із сенсації. Британець Метт Вестон, який став його переможцем, стартував невдало: скелетоніст не зміг правильно розігнатися, втративши рівновагу під час приземлення на сани, в результаті чого показав найгірший результат серед усіх учасників.

Щодо Гераскевича, то перший проїзд український скелетоніст провів без помилок. Хоча на розгоні Владислав показав 16-й результат серед 19 спортсменів, за підсумками першого проїзду він зміг фінішувати 12-м (48.8 секунд).

У другому проїзді Гераскевич не зміг покращити результат і навіть несуттєво його погіршив - на 0.08 секунд. Однак підсумкову позицію не втратив - 12-й результат з відставанням у 1.42 секунди.

Переможцем другого етапу Кубка світу став німець Крістофер Грьоттер. За підсумками двох проїздів (у другому встановив рекорд треку) він випередив корейця Юнг Син Гі, який здобув "бронзу" у Вістлері, а також британця Маркуса Ваятта - срібного призера першого етапу.

Скелетон (чоловіки). Другий етап Кубка світу 2022/23. Парк-Сіті, США

 1. Крістофер Грьоттер (Німеччина) - 1:36.26 хвилин
 2. Юнг Син Гі (Південна Корея) +0.17
 3. Маркус Ваятт (Велика Британія) +0.37
 4. Фелікс Кайзингер (Німеччина) +0.77
 5. Кім Джи Су (Південна Корея) +0.79
 6. Остін Флоріан (США) +0.93

...

 • 12. Владислав Гераскевич (Україна) +1.42

Наступний етап Кубка світу зі скелетону відбудеться 16 грудня в американському Лейк-Плейсиді.

Хто такий Владислав Гераскевич

 • Владислав Гераскевич – 23-річний український скелетоніст, який народився в Києві.
 • Наразі Гераскевич – єдиний представник України у скелетоні на етапах Кубка світу. Саме він є першим в історії України скелетоністом, який виступає на міжнародному рівні.
 • Гераскевич - учасник двох Зимових Олімпіад. У 2018 році в Пхьончхані він посів 12-е місце, тоді як на Іграх у Пекіні-2022 став 18-м.
 • Найкращий результат українця на етапах Кубка світу зі скелетону – шосте місце на етапі у Сігулді в сезоні 2021/22.