Дмитро Підручний не потрапив до старт-листу збірної України на першу гонку сезону Кубка світу з біатлону

Ексклюзивно
Biathlon.com.ua

Хто з українців виступить на першому етапі сезону.

Капітан збірної України Дмитро Підручний не потрапив до старт-листу команди на перший старт сезону - індивідуальну гонку на 20 км Кубка світу з біатлону, яка відбудеться у фінському Контіолахті.

Підручний потрапив до списку чоловічої збірної України на перший етап у Контіолахті. Хоча перед цим пропустив останній збір національної команди, відновлюючись після травми коліна.

Читайте також: Дмитро Підручний не поїхав зі збірною України на останній збір перед біатлонним сезоном: у чому причина

На першу гонку сезону тренерський штаб збірної України з біатлону на чолі з Юраєм Санітрою не виставив Підручного на індивідуальну гонку. Водночас чоловіча команда буде представлена на старті в Контіолахті у повному обсязі: решта п'ять біатлоністів, які відправилися на перший етап, заповнили повну квоту України.

В ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Підручний підтвердив, що не стартуватиме у першій гонці сезону, оскільки його досі турбує коліно.

"Не стартую, бо була довга проблема з коліном, вона мене ще турбує. Через неї пропустив дуеж багато тренувань, зараз не зовсім готовий до такої важкої гонки. Можливо, на наступні гонки поставлять, якщо буду краще готовий", - сказав біатлоніст.

Відкриватиме гонку у складі збірної України Богдан Цимбал та Антон Дудченко, які потрапили до першої стартової групи під 13-м та 17-м номерами відповідно. До другої, третьої та четвертої груп потрапило по одному українському біатлоністу: Тарас Лесюк, Денис Насико та Артем Прима відповідно.

Пряму трансляцію гонки дивіться тут.

Стар-лист чоловічої індивідуальної гонки в Контіолахті (старт - о 14:15):

  • 13. Богдан Цимбал
  • 17. Антон Дудченко
  • 58. Тарас Лесюк
  • 80. Денис Насико
  • 100. Артем Прима

Щодо біатлоністів інших збірних, то до першої групи біатлоністів увійшли переможець загального заліку Кубка світу 2021/22 француз Кантен Фійон-Майє (№30), швед Себастьян Самуельссон (№11), який виграв молодіжний залік, а також норвежець Тарьєй Бьо (№26), який виграв малий Кришталевий глобус індивідуальних гонок.

Замикає другу стартову групу інший норвежець Йоганнес Бьо (№56), який на Олімпіаді-2022 здобув п'ять медалей, одна з яких - "бронза" - саме в індивідуальній гонці.

Що відомо

  • Дмитро Підручний у листопаді претендував на посаду президента федерації біатлону України, але програв на виборах народному депутату Іванові Крульку.
Читайте також: Президентом Федерації біатлону України обрали Івана Крулька
  • Індивідуальна гонка у Контіолахті стане першим стартом на рівні Кубка світу для чоловічої команди після Олімпіади-2022. Через повномасштабне вторгнення РФ українські біатлоністи не виступали на заключних етапах Кубка світу 2021/22.
  • Денис Насико дебютував у сезоні 2021/22 за збірну України на рівні Кубка світу з біатлону (найкращий результат - 41-е місце в індивідуальній гонці на етапі в Естерсунді).
  • Найкращий результат у загальному заліку Кубка світу з біатлону 2021/22 показав Дмитро Підручний - 37-е місце.

Біатлон: Кубок світу 2022/23 де дивитися

Усі гонки Кубка світу та чемпіонат світу будуть показані на сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного мовлення (Суспільне Київ, Суспільне Полтава і т.д). Дивитися матчі можете у вашому регіоні на телебаченні або ж в інтернеті на сайті Суспільне Спорт.