Біатлон

П'ять українців біжать індивідуальну гонку на Кубку світу з біатлону: дивіться НАЖИВО

Біатлон

Визначилась володарка першого Малого кришталевого глобуса Кубка світу з біатлону 2023/24

Одна українка — у топ-40 індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в Голменколлені: результати

Україна посіла 11-те місце у дівочій естафеті на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

Збірна України фінішувала 16-ю в юнацькій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

"Витягнемо найдовшу соломинку". Голменколлен подав заявки на проведення чемпіонату світу з біатлону у 2028 або 2029 році

Голменколлен подав заявку на проведення двох чемпіонатів світу з біатлону: коли Норвегія може прийняти світову першість, що відомо про заявку

Українець Віталій Мандзин вперше виграв Малий кришталевий глобус юніорського Кубка IBU

Українець Віталій Мандзин виграв перший у кар'єрі Малий кришталевий глобус юніорського Кубка IBU: що означає перше місце Мандзина у заліку масстартів

Стартлисти індивідуальних гонок на Кубку світу з біатлону в Голменколлені: коли бігтимуть українці

Стартлисти індивідуальних гонок на Кубку світу з біатлону в Голменколлені: коли бігтимуть українці, стартові номери Підручного, Дмитренко, Джими, Прими

"Ти настраждалася, ось подаруночок". Олександра Меркушина здобула перше в кар'єрі "золото" на юніорському ЧС з біатлону

Ексклюзивно

П'ять українок відібралися у гонку переслідування за підсумками спринту на Кубку IBU в Обертілліаху: результати