У Миронівській громаді на Київщині збирають макулатуру аби допомогти українській армії

Фото: Суспільне (ілюстративне)

"Здай макулатуру — допоможи ЗСУ!" — під таким гаслом у Миронівці на Київщині до 11 листопада триває збір непотрібних книжок та інших паперових речей. Усі виручені кошти передадуть на потреби Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Миронівської міської ради.

Там інформують, що до п‘ятниці, 11 листопада, можна здати старі журнали, газети, книжки, які морально застаріли, чи упаковочну картонну тару.

"Звертаємося з проханням до кожного: долучайтесь до збору макулатури, а виручені кошти стовідсотково підуть на підтримку української армії!"— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що жителі сіл можуть принести макулатуру до сільських рад, школярі — безпосередньо до свого освітнього закладу, а жителів міста Миронівка чекають за адресою вул. Соборності, 58.

Що відомо

  • За кошти з російських книжок, які кияни здали на макулатуру, придбали авто для Збройних сил України. Автівку назвали "Сяйвомобіль". Допомагатиме машина нашим бійцям на Херсонщині.
  • Київська книгарня "Сяйво книги" у липні ініціювала збір російськомовних книжок, які відправили на переробку, а виручені кошти передали на потреби українських військових.
  • У муніципальній книгарні "Сяйво книги" зібрали майже 48 тисяч російських книжок. Це приблизно 25 тонн російських книг. Їх відправили на переробку. А отримані за переробку понад 97 тисяч гривень передадуть на потреби Збройних сил України.
  • В Ірпені на Київщині провели акцію зі збору літератури мовою країни-агресора. Книги віддали на переробку, а зібрані кошти – на підтримку армії.

Читайте також

Глава УГКЦ подарував Папі Римському уламок російської міни

У Бучі на Київщині працюватиме "Банк одягу". Коли можна отримати або принести речі

Вакцинація і стерилізація тварин: кінологи з поліції Київщини пропонують допомогу