У Бучі на Київщині працюватиме "Банк одягу". Коли можна отримати або принести речі

Фото: Бучанська міська рада/Facebook

8 та 10 листопада у місті Буча Київської області на базі Центру надання соціальних послуг працюватиме "Банк одягу". Скористатися ним зможуть переселенці та місцеві жителі, які внаслідок російської військової агресії залишилися без домівки.

Про це повідомляє пресслужба Бучанської міської ради

"Завтра, 8 листопада, на базі Центру надання соціальних послуг запрацює "Банк одягу" для внутрішньо переміщених осіб, які офіційно зареєстровані в Управлінні соціальної політики, та для жителів громади, котрі втратили житло", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що отримати речі можна буде у вівторок, 8 листопада з 9.00 до 12.00 та у четвер, 10 листопада з 13.00 до 16.00.

В цей же час можна і приносити речі для поповнення "Банку одягу", але вони мають бути чистими і у гарному стані,— зазначають у Бучанській міськраді.

Що відомо

  • У Києві волонтери збирали теплі речі для переселенців за ініціативи центру підтримки внутрішньо переміщених осіб "Життєлюб піклується". Приймали також все, що може знадобитися людині в побуті на новому місці – від одягу та виделок до штор та скатертин. Радили приносити те, що самі б хотіли отримати.
  • На Львівщині, створили "Банк одягу" для переселенців. Для цього облаштували окреме приміщення у гуманітарному штабі. Сюди звернутись можуть усі офіційно зареєстровані вимушені переселенці. Їм безкоштовно запропонують обрати білизну, одяг та взуття.
  • У Кропивницькому місцеві жительки організували Банк одягу. Збирають речі нові, або вживані у хорошому стані для того, щоб оновлювати гардероб без грошей.

Читайте також

У Києві та області тривають аварійні позапланові відключення електроенергії

На Київщині профтехосвіту здобуватимуть понад 3 тис. вступників. Які професії популярні