Молдова висилає російського дипломата після того, як уламки російської ракети впали на територію країни

Посол Російської Федерації в Молдові Олег Васнєцов. Фото: МЗС Молдови

Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції Молодови ухвалило рішення оголосити представника посольства Російської Федерації в Кишиневі персоною нон грата. Тепер він зобов'язаний покинути територію країни.

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС Молдови.

"Відповідно до положень Віденської конвенції про дипломатичні зносини 1961 року, Міністерство закордонних справ та європейської інтеграції повідомляє, що ухвалило рішення оголосити представника посольства Російської Федерації в Кишиневі персоною нон грата на території нашої країни, і він буде зобов'язаний покинути територію Республіки Молдова", — йдеться у повідомленні.

31 жовтня посла Російської Федерації в Кишиневі Олега Васнєцова викликали до міністерства.

"У ході зустрічі було підтверджено, що ракетні обстріли сусідньої країни ще більше посилюють безпекові ризики, а громадяни нашої держави дедалі більше відчувають на собі катастрофічні наслідки війни", — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • 31 жовтня вранці російська ракета, збита українською ППО під час ранкової атаки, впала у північній частині населеного пункту Наславча в Республіці Молдова.
  • У Міноборони Молдови заявили, що системи повітряного спостереження Національної армії не виявили незаконних польотів у повітряному просторі Республіки Молдова.

Читайте також

Російська ракета, випущена по Україні, впала на територію Молдови

Під час масованого обстрілу України над Одещиною збили дві ракети

"Для російських генералів Молдови не існує". Член парламенту про збиту ракету українською ППО