У Барселоні затримали чоловіка, який малював символ російських окупаційних військ

. Барселона. Чоловіка затримали за написи символів підтримки окупаційних військ РФ. Жовтень, 2022 року. Фото: Поліція Каталонії

У Барселоні правоохоронці затримали вандала, який намалював Z-символікуЛітери Z та V зʼявилися в лютому 2022 року на російській військовій техніці, яка бере участь у війні проти України. Згодом російська влада та пропаганда почали використовувати ці літери для демонстрації підтримки вторгнення на місцевих історичних пам'ятках.

Про це повідомляє пресслужба поліції Каталонії.

Ним виявився 57-річний громадянин України російського походження.

За даними правоохоронців, чоловік протягом вересня та жовтня намалював кілька графіті з символом "Z", свастикою та погрозами російською мовою. Його малюнки виявили на будівлі, де знаходиться українська асоціація "Джерело", фасаді кафедрального собору Барселони, палацу Женералітету та Будинку Архідиякона.

З'ясувалося, що підозрюваний опублікував у своїх соцмережах фото з його графіті одразу після нанесення, для ширшого розголосу.

Вандала затримали у п'ятницю, 27 жовтня. Його доставили до суду та відпустили під заставу.

Літери Z та V зʼявилися в лютому 2022 року на російській військовій техніці, яка бере участь у війні проти України. Згодом російська влада та пропаганда почали використовувати ці літери для демонстрації підтримки вторгнення.

Читайте також

Парламент Молдови заборонив георгіївську стрічку і символи Z і V

Латвія заборонила символи окупаційних підрозділів Росії Z, V

У Німеччині чоловіка оштрафували на 4 тисячі євро за символ "Z" на автомобілі

Війна. Усі останні новини