У Міноборони закликали не писати у соцмережах про операції ЗСУ і не шкодити військовим

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Фото: УНІАН

Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр закликала українців не розголошувати інформацію про операції ЗСУ до того, як про це заявлять офіційні джерела, бо завдає шкоду військовим та ускладнює виконання поставлених завдань.

"Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уяву лише про фрагмент", — написала вона у Facebook.

За словами заступниці міністра, зараз двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо.

"І цим шкодять ЗСУ. Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального штабу", — зазначила Маляр.

Вона наголосила, що під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі — таке правило інформування в умовах воєнного стану.

"Воно обумовлене військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки. Це означає, що розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела, завдає шкоду ЗСУ та ускладнює виконання поставлених завдань", — пояснила заступниця міністра.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 120. Текстовий онлайн

Афера на ухилянтах: як українським чоловікам продають документи для виїзду за кордон

"Неоціненний життєвий досвід, який нікому не варто пережити" — історія лікаря з Маріуполя

"Плагіат є плагіат, що під час війни, що під час мирного часу" — інтерв'ю з міністром освіти Шкарлетом

Через війну Україна втратила 460 тис. га аграрних територій, — заступник міністра аграрної політики Висоцький

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного