Педагогічний університет у Кропивницькому розпочне навчання з серпня

Оновлено
Фото: Вікіпедія

Навчання в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка розпочнеться з 8 серпня. Такий наказ підписав ректор університету Євген Соболь.

За новим графіком навчатимуться студенти других, третіх та четвертих курсів бакалаврського рівня освіти. З 25 грудня 2022 року до 5 лютого 2023 року триватимуть канікули.

Зміни у графік навчання внесли після рекомендації Міністерства освіти та науки, сказав Євген Соболь. "Одна з причин – під час воєнного стану відпустка у викладачів скорочена на 24 доби. Вона залишається, її можна буде використати пізніше. Крім того, початок навчання у серпні дозволить зекономити гроші під час опалювального сезону".

Що відомо

  • Центральноукраїнський національний технічний університет у Кропивницькому планує розпочинати 2022-2023 навчальний рік з 1 серпня, розповів Суспільному ректор Володимир Кропівний. Хочуть перенести навчання на теплі дні року, щоб зекономити на опаленні приміщення взимку.
  • "Міністерство освіти та науки дозволило вищим навчальним закладам починати навчання з 1 серпня без студентів першого курсу, – повідомила голова департаменту освіти та науки Ельза Лещенко під час апаратної наради голови ОВА. – Тому змінились раніше оголошені строки вступної кампанії".

Реєстрація електронних кабінетів почнеться з 1 липня, прийом документів закінчується 8 серпня – для вступників, які матимуть індивідуальну усну співбесіду або творчі конкурси; 23 серпня – для тих, хто вступає за результатами національного мультипредметного тесту, результатів зовнішнього незалежного оцінювання за 2019-2021 роки, а також творчих конкурсів, які були складені з 1 по 18 липня.

Оприлюднять списки вступників, рекомендованих до зарахування 17 та 20 серпня відповідно.

Читайте також

  • Розпочався другий етап підтвердження участі в мультипредметному тесті
  • У кропивницькому гуманітарному центрі роздають шкільне приладдя дітям-переселенцям
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!