Розпочався другий етап підтвердження участі в мультипредметному тесті

Суспільне Кропивницький

Відсьогодні розпочався другий етап підтвердження участі в мультипредметному тесті. Зробити це можна на власній інформаційній сторінці учасника тесту до 7 липня.

Верховна Рада наприкінці березня цього року ухвалила закон, який скасував зовнішнє незалежне оцінювання якості знань. Замість нього складатимуть національний мельтипредметний тест.

Для складання тесту учасники мають вдруге підтвердити свою участь у ньому, обравши місце проведення.

Під час вибору місця здачі тесту треба звернути увагу на їх перелік, деякі можуть бути вилучені зі списку або додані, пояснила завідувачка навчально-методичного центру Любов Корж. Вона радить не затягувати з підтвердженням.

"Не треба це робити в останній день, тому що може статися так, що може не бути місць у тому місті, де ви збиралися здавати. Якщо станеться так, що у переліку того міста, де ви хотіли здавати, нема, вам тоді треба буде вибрати інше місто, яке знаходиться неподалік".

Якщо учень підтвердив участь в основний період, але сталося так, що він не може здавати тест, тоді не потрібно з 21 червня по 8 липня підтверджувати участь в основній сесії, говорить Любов Корж.

Місце, дата і час початку тесту з’являться у кожного на інформаційній сторінці 12 липня.

Цьогорічні випускники Кирило Бездольний та Матвій Коваленко – переселенці. З березня навчаються в шостій кропивницькій школі. Обидва мріють про IT-спеціальності. "Я планую вступати до Харкова, але якщо не буде такої можливості, то доведеться у Кропивницькому", – говорить Матвій Коваленко.

Хлопці тест складатимуть в Кропивницькому. Це мають вказати на власних інформаційних сторінках. "Підтвердити було неважко, треба просто зайти на сайт, ввійти у свій аккаунт та ввести необхідні дані", – розповів Матвій Коваленко.

Класна керівниця хлопців Алла Бонк розповіла, у школі №6 навчаються 21 дитина-переселенець. З них всі зареєстровані на мультипредметний тест, всі планують здавати його у Кропивницькому.

Що відомо

  • В області зареєстрували 5555 учасників мультипредметного тесту.
  • На виконання тесту учасникам дається дві години. За цей час вони мають виконати 60 завдань: по 20 з української мови, математики та історії України. Тестування відбуватиметься в три сесії: основна: 18 липня – 10 серпня, додаткова – 16-20 серпня та спеціальна – 12-16 вересня.

Читайте також

  • У кропивницькому гуманітарному центрі роздають шкільне приладдя дітям-переселенцям
  • Технічний університет у Кропивницькому планує розпочати навчання з 1 серпня. Чому так
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!