"Командно це поганий результат, немає чого додати". Що сказав Урош Велепець після жіночого спринту

Ексклюзивно
Biathlon.com.ua

Тренер жіночої команди залишився незадоволений загальним виступом команди, але вважає, що у гонці переслідування його можна покращити.

В Естерсунді розпочався другий етап Кубка світу з біатлону. На трасу вийшли жінки для виступу у спринті.

Україні вдалося потрапити у топ-20 - Юлія Джима з одним колом штрафу фінішувала 19-ю. Проте решта українських біатлоністок потрапили за межі топ-40.

Читайте також: Одна українка - у топ-20 другого спринту Кубка світу з біатлону: результати гонки

Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець визнав, що результат команди у другій спринтерській гонці сезону не можна назвати хорошим. І розповів, яким чином цей виступ може вплинути на подальші старти команди в Естерсунді.

 • Про результат жіночої команди
"Командно це результат поганий. Тут немає чого додати. Порадувала Юлія, вона з кожною гонкою біжить швидше, з нулем була б поруч із квітковою церемонією. Одна хиба під час габаритного пострілу - нічого страшного, сезон довгий. 19-е місце з хибою - хороша позиція, тому Юлію можна лише похвалити".
 • Про результат Дар'ї Блашко

"Щодо інших дівчат, то Дар'я ще не була у хорошому стані учора, думали із лікарем, чи ставити її на старт. Але поговорили і вона пішла [на старт]. 49-е місце - погано, але у гонці переслідування є можливість покращити позицію завдяки стрільбі".

 • Про виступ Олени Білосюк

"Олена у "своєму" світі. Вона знає, як готуватися. Закрила "нуль" [на першій стрільбі], потім два на "стійці", і вже останнє коло не будеш боротися. З таким результатом, навіть якщо потрапиш у гонку переслідування, не біжиш, оскільки потім естафета".

Читайте також: "Жахлива гонка була". Олена Білосюк – про невдачу в другому спринті сезону Кубка світу в Естерсунді
 • Про результати Валентини та Віти Семеренко

"Валя трохи жвавіше рухалася, виглядала краще на трасі, проте усе одно програш великий. А Віті вже з першого кола було важкувато, треба поговорити з нею та подивитися, де стільки програвали".

 • Чи були прорахунки у підготовці сестер Семеренко

"Це питання, мабуть, треба адресувати Григорію Шамраю. Хоча вони й були з нами на останньому зборі, але не робили наші програми. Важко сказати, у якому стані їх Григорій тримає. Ми знаємо, що це олімпійський сезон, тренуємося між етапами, як Юлія, наприклад. Це не найважлиші старти, але у підготовці це питання до Григорію Шамраю".

"Я повинен довіряти йому, оскільки дуже ціную. Він - хороший тренер, на рівні вже зробив чудові результати з сестрами Семеренко. А чи чекали вони такого результату - це питання до нього. Гадаю, він підведе їх до моменту, що є найважливішим".

 • Яким Велепець бачить склад жіночої естафети
"У цій естафеті будемо пробувати щось нове. 100% буде щось нове. Анастасія Меркушина одужає та бігтиме свій, напевно, перший етап. Юлія - точно, а там поглянемо. Блашко, враховуючи стан учора та сьогодні, якщо буде добре - то бігтиме".

Що відомо

 • Анастасія Меркушина не потрапила у склад на спринт, одужуючи після хвороби.
 • Після спринту Олена Білосюк зазначила, що не упевнена у тому, що братиме участь в естафеті після результату у гонці.
 • Дар'я Блашко прибула на другий етап Кубка світу в Естерсунді, здобувши дві "бронзи" на старті Кубка IBU в Ідре.
Читайте також: Українка Дар'я Блашко здобула другу "бронзу" поспіль у спринті першого етапу Кубка IBU

Що далі

 • Субота, 4 грудня, 14:00. Жінки, гонка переслідування (10 км)
 • Неділя, 5 грудня, 13:35. Жінки, естафета (4х6 км)