Папа Римський закликав законодавців до консенсусу щодо зміни клімату

АР

Папа Римський Франциск закликав законодавців по всьому світу подолати "вузькі рамки" партійної політики, щоб якомога швидше досягти консенсусу в боротьбі зі зміною клімату.

Про це він заявив на підготовчій зустрічі у Римі перед щорічною конференцією ООН з питань клімату, яка розпочинається у Глазго (Шотландія) 31 жовтня, пише ABC News.

Понтифік послався на спільне звернення, яке він та інші релігійні лідери підписали цього тижня. У ньому вони закликали уряди взяти на себе амбітні цілі на конференції ООН, яку експерти вважають можливістю подолати загрозу глобального потепління.

"Щоб впоратися з цим завданням, кожен повинен зіграти свою роль. Це особливо важливо для політичних та урядових лідерів і дійсно має вирішальне значення", — наголосив Папа Франциск

На його думку, турбота про "спільний дім людства" полягає не тільки в тому, щоб залякувати та карати "за неналежну практику", а й в тому, щоб заохочувати до пошуку нових шляхів захисту клімату.

Що відомо

  • У кінці вересня італійський прем'єр-міністр Маріо Драґі зустрівся зі шведською активісткою Ґретою Тунберг та кількома представниками організації Youth4Climate, які надали свої пропозиції щодо боротьби зі змінами клімату.
  • Напередодні парламентських виборів 24 вересня у Німеччині учасники міжнародного громадського руху школярів і студентів на захист клімату організували акцію "П'ятниці заради майбутнього". До Берліна для участі в акції приїхала шведська екологічна активістка Грета Тунберг.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!