Корисні посилання перед стартом змагального дня:

Медальний залік другого дня Олімпіади-2020. Топ-4

...

• 31. Україна – 0+0+2

У Токіо розіграли перші олімпійські медалі в історії скейтбордингу

Як це було, читайте й дивіться фото тут.

Призер Олімпіади-2016 Сергій Куліш: ексклюзивний коментар про невихід до фіналу Токіо-2020

"Щоб сказати, що це якесь хвилювання чи адреналін – ні. Усе спокійно, у своєму режимі. Думаю, це технічні моменти завадили здобути результат".

Повний коментар тут.

Збірна США з баскетболу зазнала історичної поразки на старті Олімпіади

Збірна США з баскетболу зазнала історичної поразки на Олімпійських Іграх у Токіо. У першому турі олімпійського турніру американці поступилися Франції.

Баскетбол. Чоловіки. Груповий етап, перший тур

Франція - США 83:76 (15:22, 22:23, 25:11, 21:20)

Це перша поразка за 17 років на Олімпійських Іграх. Востаннє американці програвали ще в Афінах у 2004 році, де посіли підсумкове третє місце, після чого мали 24-матчеву безпрограшну серію на Олімпіадах.

Ігор Рейзлін - екслюзивний коментар після "бронзи" Олімпіади-2020

Бронзовий призер Олімпіади-2020 Ігор Рейзлін поділився емоціями від здобутої нагороди на Іграх у Токіо.

"Поки не знаю. Після бою радів, навіть уперше за довгий час навіть закричав. Зазвичай я не кричу, бо якщо буду кричати, то сил не залишиться. Одразу після бою радів, зараз - не знаю. Хочеться також команді принести медаль".

"Після півфіналу дуже сильно засмутився, оскільки хотілося потрапити у фінал. Засмутився і довелося себе ламати, переналаштовуватися, щоб поборотися за "бронзу". Якби я вийшов на фінал одразу після півфіналу у такому стані, то точно нічого не виграв би".

Більше - тут.

Україна третю Олімпіаду поспіль лишається без жінок у фіналах зі спортивної гімнастики

Кваліфікація ще триває, але вже відомо, що Діана Варінська не проходить до жодного з фіналів.

Детальніше читайте тут.

Ігор Рейзлін - бронзовий призер Олімпійських ігор-2020

Шпажист Ігор Рейзлін приніс Україні другу нагороду Олімпіади в Токіо. Він здобув "бронзу", перемігши в поєдинку за третє місце італійця Андреа Сантареллі - 15:12.

Більше інформації - тут.

Вікторія Ус пройшла кваліфікацію слалом-веслування

Українка Вікторія Ус пройшла кваліфікацію у слалом-веслуванні. За підсумками другої спроби вона зайняла 16-е місце, її час - 113.99.

Ігор Рейзлін програв півфінал фехтування на шпагах

Український фехтувальник Ігор Рейзлін програв півфінальну сутичку французу Ромену Каннону - 15:10.

Тепер на Рейзліна очікує бронзовий фінал - проти італійця Андреа Сантареллі.

Дарина Зевіна не пройшла кваліфікацію у плаванні (100 метрів на спині)

Українська плавчиня Дарина Зевіна не пройшла кваліфікацію у плаванні на спині (дистанція - 100 метрів). Вона фінішувала шостою з результатом 1:01.97 хвилини (відставання на 1.91 секунди).

Обидва представники України програли перші матчі на турнірі з бадмінтону

Марія Улітіна та Артем Почтарьов програли перший матч на турнірі з бадмінтону.

• Бейвень Чжан - Марія Улітіна 2:0 (21:12, 21:7)
  • Лі Зій Цзя - Артем Почтарьов 2:0 (21:5, 21:11)

Еліна Світоліна у складному трьохгодинному матчі виборола квиток до другого кола

6:3, 5:7, 6:4 – перша ракетка України здолала німкеню Лауру Зіґемунд у тенісному турнірі.

Маргарита Песоцька програла в другому раунді змагань з настільного тенісу

Українка поступилася індійці Маніці Батрі 3:4 за сетами (11:4, 11:4, 7:11, 10:12, 11:8, 5:11, 7:11).

Ігор Рейзлін - у півфіналі Олімпіади-2020 у фехтуванні на шпагах

Український шпажист Ігор Рейзлін - півфіналіст чоловічого турніру у шпазі на Олімпійських Іграх у Токіо.

За вихід у півфінал Рейзлін боровся з єгиптянином Мохамедом Ельсаєдом. Українець за підсумками першого та другого періоду програвав супернику - 2:3 та 7:8.

Проте у заключному третьому Рейзлін виявився вправнішим за суперника та наніс більшу кількість уколів. У підсумку - 15:13 - українець виходить у півфінал.

Валерія Кононенко знялася з шосейної велогонки

Українська велогонщиця Валерія Кононенко знялася з шосейної велогонки. Відбулося це на 81-му кілометрі дороги.

Гонка триває, учасницям залишилося подолати 133 км дороги.

Вікторія Ус - 17-а у першому запливі слалому

Українська веслувальниця Вікторія Ус фінішувала 17-ю у першому запливі слалому на байдарці-одиночці на Олімпіаді-2020. Українка здобула дві секунди штрафу, її час - 120.09.

Перші апсети Олімпіади-2020: виліт Барті та зняття Маррея

На олімпійському турнірі з тенісу відбулися перші апсети за підсумками другого дня змагань. На старті жіночого турніру вилетіла перша ракетка світу Ешлі Барті, а 2-разовий олімпійський чемпіон Енді Маррей з нього знявся.

Подробиці - тут.

Ігор Рейзлін пройшов ще одного суперника у фехтуванні на шпагах

Українець Ігор Рейзлін продовжить виступи на Олімпіаді-2020! Український шпажист пройшов другого суперника - швейцарця Макса Хайнцера - 15:12.

Україна пройшла у півфінал двійок у веслуванні

Збірна України пройшла у півфінал двійок у веслуванні. Ігор Хмара та Станіслав Ковальов виграли втішний заплив з результатом 6:36.28 хвилин.

Ярослав Харциз програв у першому раунді боксу (вага до 63 кг)

Український боксер Ярослав Харциз вилетів у першому раунді олімпійського турніру з боксу у вазі до 63 кг. Усі п'ять суддів зафіксували перемогу його суперника, Джавіда Чалабієва (Азербайджан).

Українці Сергій Куліш та Олег Царьков не пройшли у фінал стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

Результати українців

• 29. Куліш: 623.5
  • 40. Царьков: 621.0

Георгій Зантарая вибув з турніру в дзюдо

Український дзюдоїст Георгій Зантарая вибув у другому раунді турніру з дзюдо - поразка словенцю Адріану Гомбоцу (прийом ваза-арі).

Перший світовий рекорд Олімпіади-2020

Жіноча збірна Австралії з плавання встановила світовий рекорд в естафеті 4х100 метри - 3:29.69 хвилин.

Це учетверте поспіль Австралія покращує світовий рекорд в естафеті 4х100 метрів вільним стилем, одного разу це відбулося саме на Олімпіаді у 2016 році. Причому три з чотирьох плавчинь щоразу брали участь у покращенні світового рекорду.

Як Австралія покращувала світові рекорди в плаванні

• 3:30.98 хвилин: Бронте Кемпбелл, Мелані Шлангер, Емма МакКеон, Кейт Кемпбелл (24 липня 2014 року)
  • 3:30.65: Бронте Кемпбелл, Брітані Елмслі, Емма МакКеон, Кейт Кемпбелл (6 серпня 2016-го)
  • 3:30.05: Шейна Джек, Бронте Кемпбелл, Емма МакКеон, Кейт Кемпбелл (5 квітня 2018-го)
  • 3:29.69: Бронте Кемпбелл, Мег Гарріс, Емма МакКеон, Кейт Кемпбелл (25 липня 2021-го)

Лише один із українців пройшов перший раунд у фехтуванні на шпагах

Українець Ігор Рейзлін пройшов перший раунд фехтування на шпагах. Роман Свічкар та Богдан Нікішин вилетіли, причому Нікішин, маючи перевагу 9:6, закінчив сутичку з результатом 12:13.

• Ігор Рейзлін - Бенжамін Штеффен (Швейцарія) 15:11
  • Роман Свічкар - Макс Хайнцер (Швейцарія) 11:15
  • Богдан Нікішин - Мінгао Лан (Китай) 12:13

Теніс

Є перша перемога в тенісі!

Сестри Кіченок здолали перший раунд у парному розряді. Вони обіграли дует з Індії - 0:6, 7:6, 10:8

Дзюдо

Георгій Зантарая пройшов перший раунд!

Український дзюдоїст завдяки червоній картці суперника (це сталося на 5-й хвилині "золотого часу") виграв першу сутичку в Токіо!

Це перша перемога в кар'єрі Зантараї на Олімпійських іграх.

Стрільба

Олена Костевич - четверта у фіналі своєї основної дисципліни. Україна вдруге фінішує в Токіо на четвертому місці.

Що уже відбулося в Токіо

Упродовж перших двох годин змагального дня:

• українська жіноча збірна зі стрільби з лука вибула в 1/8 фіналу від ОКР (2:6)
  • українка Олена Костевич пройшла кваліфікацію та прямо зараз стріляє у фіналі змагань
  • українці Хмара та Ковальов (академічне веслування) виграли свій повторний заплив - і пройшли у півфінал змагань!

Старт другого змагального дня

Олімпіада-2020 набирає оберти!

Другий змагальний день уже розпочався - українці уже виступають - і навіть змагаються у фіналі.