Прима не бігтиме персьют. Старт-листи на гонки переслідування в Нове-Место

Ексклюзивно
. AP

Ексклюзивна інформація від Юрая Санітри.

П'ять українських біатлоністів відібралися у гонку переслідування за результатами спринту на дев'ятому етапі Кубка світу в Нове-Место: двоє чоловіків та три жінки. Однак не всі бігтимуть у персьюті.

Як повідомив ексклюзивно для Суспільне Спорт головний тренер збірної України Юрай Санітра, Артем Прима не бігтиме у чоловічому переслідуванні. За словами тренера, Артем готуватиметься до старту в змішаній естафеті. Щоправда, Санітра відмовився уточнити, в якій саме змішаній естафеті бігтиме Прима - про це повідомить після гонок переслідування.

Відповідно, стартуватимуть чотири українські біатлоністи.

Дивитися пряму трансляцію біатлону - можна тут на Суспільне Спорт.

Старт-лист на чоловіче переслідування (старт о 15:45)

• 35. Дмитро Підручний +1:33

Підручний - єдиний українець, що стартуватиме в переслідуванні. Він розпочне гонку з 1,5-хвилинним відставання від лідера. До 20-го місця, наприклад, 38 секунд відставання.

У попередній гонці переслідування Дмитро уперше в кар'єрі закрив 20 з 20 мішеней і зміг фінішувати дев'ятим. Також у тій гонці переслідування 35-м стартував Артем Тищенко: фінішував 25-м.

В інтервалі хвилини від лідера стартуватиме одразу 22 біатлоністи. А першим розпочне гонку Кантен Фійон Майє.

Повний старт-лист на чоловіче переслідування тут.

Старт-листи на жіноче переслідування (старт о 18:30)

• 5. Юлія Джима +0:31
  • 26. Дар'я Блашко +1:21
  • 27. Анастасія Меркушина +1:23

Три українки бігтимуть в жіночому переслідуванні - усі стартують серед перших тридцяти. У Юлії Джими - п'ята позиція на старті, яку вона зайняла за результатами спринту. У попередньому персьюті в Нове-Место Джима фінішувала шостою.

Поруч стартуватимуть Блашко та Меркушина - 26-27 місце. Перші кілометри вони проведуть у щільній групі: в інтервалі 12 секунд йтиме одразу 14 біатлоністок. У попередньому переслідування Дар'я захистила 16-е стартове місце, а Анастасія опустилася на сім позицій - фінішувала 29-ю.

Повний старт-лист на жіноче переслідування тут.