У Польщі українця вигнали з орендованої квартири через коронавірус

У Польщі українця вигнали з орендованої квартири через коронавірус

У Польщі українця вигнали з орендованої квартири через коронавірус
. АР

У польському місті Отвоцьк українця не пустили до орендованої квартири через те, що він захворів на коронавірус.

Громадянин України звернувся до поліції 25 січня, заявивши, що хворий на COVID-19 і не має куди піти. За його словами, його співмешканці не пустили його до квартири, щоб уникнути самоізоляції, передає "Польське радіо".

За словами постраждалого, він дізнався, що хворий на коронавірус, коли потрапив до лікарні через травму.

За словами чоловіка, він розповів про інфікування власнику житла, той попросив його зібрати речі та дочекатися, коли його відвезуть до іншого помешкання для самоізоляції. Однак, чоловіка ані забрали, ані відвезли до нового помешкання. При цьому, як повідомили правоохоронці, чоловік був у масці та рукавичках, і дотримувався дистанції.

Чоловіка впустили до місця проживання тільки після того, як правоохоронці поговорили з власником. Тепер всі його сусіди на карантині.

Що відомо

  • Громадяни України з 23 січня можуть виїжджати на територію Польщі без відбуття обов’язкового 10-денного карантину. Для цього перед перетином кордону потрібно надати підтвердження негативного тесту на коронавірус, зробленого упродовж 48 годин.
  • З 28 грудня 2020 року Польща змінила режим в’їзду для українців. Окремі категорії громадян звільнили від обов’язкового перебування на карантині після в’їзду на польську територію.
  • Мешканці Польщі, які пройдуть курс щеплень проти COVID-19, отримають документи про вакцинування у вигляді QR-коду.
  • У Всесвітній організації охорони здоров'я радять поки не вимагати підтвердження щеплення від коронавірусу від мандрівників.
  • Українці, які тимчасово чи постійно перебувають на території Польщі, зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID-19. Для цього необхідно мати "карту поляка" або посвідку на проживання.

На початок