Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID в Польщі

Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID в Польщі

Українські мігранти зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID в Польщі
. Associated Press

Українці, які тимчасово чи постійно перебувають на території Польщі, зможуть безкоштовно отримати вакцину від COVID-19. Для цього необхідно мати "карту поляка" або посвідку на проживання.

Як передає "Польське радіо", за словами голови канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхала Дворчика, кожна людина, яка легально проживає на території Республіки Польща, і це перебування регулюється за допомогою карти тимчасового або постійного проживання, може зробити щеплення.

"Тут немає обмежень, тому працівники з України чи інших країн зможуть вакцину отримати безкоштовно", — зазначив очільник канцелярії прем’єра.

Він також наголосив, що додаткових документів, окрім документів, які підтверджують, що особа має регульоване місце проживання в Польщі, вимагатися не будуть, зокрема і довідки з місця роботи.

"Цим людям не потрібно мати додаткові документи, будь-який дозвіл на роботу чи посвідку про навчання, оскільки тимчасове перебування не завжди передбачає дозвіл на роботу в нашій країні", - нагадав Дворчик.

За його словами, вакцина від коронавірусу буде доступна кожному, зокрема тим, хто не має страховки, а також бездомним.

Перша партія вакцини надійшла до Польщі у п’ятницю, 25 грудня, а перша вакцинація від COVID-19 розпочалась 27 грудня. До кінця січня до Польщі має бути доставлено 1,5 мільйона доз вакцини.

Що відомо

  • З понеділка, 28 грудня, Польща змінює режим в’їзду для громадян України. Окремі категорії громадян будуть звільнені від обов’язкового перебування на карантині після в’їзду на польську територію.
На початок