Андрій Ярмоленко забив десятий гол за "Вест Гем"

Андрій Ярмоленко забив десятий гол за "Вест Гем" West Ham

Він це зробив у 49-му матчі за англійський клуб.

Український футболіст Андрій Ярмоленко відіграв увесь матч за "Вест Гем" у четвертому раунді Кубка Англії проти "Донкастера" з Першої ліги чемпіонату Англії.

31-річний українець вийшов на позиції центрального нападника, хоча номінально він є фланговим гравцем. Зміна позиції пов'язана з тим, що у "Вест Гема" у складі залишився тільки один форвард (Майкл Антоніо), тому тренерський штаб лондонців шукає інші варіанти в нападі.

Андрій провів на полі усі 90 хвилин, це п'ятий повний матч для Ярмоленка у цьому сезоні. Усі п'ять він зіграв у кубкових іграх.

Матч "Вест Гем" - "Донкастер" завершився з рахунком 4:0, а українець забив один з м'ячів своєї команди.

У першому таймі Андрій Ярмоленко відкрився між захисниками "Донкастера", отримав пас від партнера, вискочив віч-на-віч з воротарем суперника та перекинув його.

Відео голу Андрія Ярмоленка у ворота "Донкастера"

Цей гол став для Ярмоленка десятим за "Вест Гем" - він забив стільки м'ячів за 49 матчів у клубі. Причому Андрій тільки 22 рази виходив у стартовому складі команди.

У наступному раунді Кубка Англії "Вест Гем" зіграє проти переможця матчу між "Манчестер Юнайтед" та "Ліверпулем".

Як грає Андрій Ярмоленко за "Вест Гем" у сезоні 2020/21

• АПЛ: 11 виходів на поле в 19-ти матчах (1 гра в основі), 277 хвилин зіграв, 1 результативна передача
  • Кубок Англії: 2 гри (2 в основі), 158 хвилин на полі, 1 гол
  • Кубок Ліги: 3 гри (3 в основі), 270 хвилин на полі, 2 забиті голи, 3 ассисти
  • Трофей футбольної ліги: 1 гра (в основі), 90 хвилин
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт