Ярмоленко відзначився першою результативною дією в сезоні АПЛ

Ярмоленко відзначився першою результативною дією в сезоні АПЛ twitter.com/WestHam

Андрій віддав переможний ассист у складі "Вест Гема".

Український півзахисник Андрій Ярмоленко відіграв 28 хвилин у матчі АПЛ між "Вест Гемом" та "Вест Бромвіч Альбіон". За цей час на полі він встиг віддати результативну передачу.

Ярмоленко вийшов на заміну на 62-й хвилині матчу, а уже на 66-й оформив ассист: він головою скинув м'яч на Майкла Антоніо, який з одного дотику пробив повз воротаря. Цей гол став переможним для "Вест Гема" - команда вийшла вперед (2:1), більше м'ячів у матчі не було.

Для Ярмоленка цей вихід на поле став п'ятим поспіль в АПЛ. Чотири рази в останніх п'яти турах він виходив на заміну, одного разу - вийшов у старті. Загалом це для нього 11 вихід на поле в сезоні, десятий - на заміну.

Українець відзначився першою результативною дією в сезоні АПЛ. Востаннє він забивав або асистував ще в сезоні 2019/20: в останньому турі чемпіонату Ярмоленко забив гол за "Вест Гем".

Як грає Андрій Ярмоленко за "Вест Гем" у сезоні 2020/21

• АПЛ: 11 виходів на поле в 19-ти матчах (1 гра в основі), 277 хвилин зіграв, 1 результативна передача
  • Кубок Англії: 1 гра (в основі), 68 хвилин на полі
  • Кубок Ліги: 3 гри (3 в основі), 270 хвилин на полі, 2 забиті голи, 3 ассисти
  • Трофей футбольної ліги: 1 гра (в основі), 90 хвилин
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс