Професійний кіберспортсмен пішов на "пенсію" у 25 років через травму пальця

Професійний кіберспортсмен пішов на "пенсію" у 25 років через травму пальця

Професійний кіберспортсмен пішов на "пенсію" у 25 років через травму пальця NYSL ZooMaa

Професійний гравець в Call of Duty Томас "ZooMaa" Папаратто був змушений піти з кіберспорту у 25 років через травму великого пальця і ​​зап'ястя. Він професійно грав вісім років.

Як пише BBC, геймер виступав за американську команду New York Subliners.

"Процес відновлення був однією з найскладніших речей, які мені коли-небудь доводилося робити як фізично, так і морально. Це призвело до великого стресу і занепокоєння", ‒ сказав Томас.

Після травми йому стало важко змагатися з кращими гравцями світу.

"Я не отримую задоволення від змагань, коли я не можу бути тим ZooMaa, якого всі знають і люблять. Несправедливо стосовно до себе і моєї команди проходити через все це знову, потенційно шкодячи руці ще більше", ‒ сказав Папаратто.

Він підкреслив, що вдячний за свій шлях в кіберспорті, який почався в 17 років, вдячний учасникам New York Subliners, іншим геймерам і шанувальникам за любов і підтримку. Тепер Папаратто планує шукати будь-яку можливість зв'язати своє життя з грою, оскільки "він занадто сильно любить її, щоб просто піти", без шкоди для здоров'я.

"Я дивлюся на це так, як ніби одні двері закривається, а інша відкривається", – додає він.

Що відомо

  • Китайський геймер пішов на "пенсію" у 23 роки через проблеми зі здоров'ям. Він сказав, що це через те, що він не спав протягом багатьох років, їв багато жирного та перебував у стані непереборного стресу.
  • Call of Duty — це серія відеоігор у жанрі шутера від першої особи, присвячених Другій світовій війні, холодній війні, боротьбі з тероризмом, гіпотетичній Третій світовій війні, майбутнім і космічним війнам. Серія складається з сімнадцяти основних ігор і дванадцяти відгалужень.Змагання з ігор серії Call of Duty проводяться з 2006 року.

Читайте також

У 2020 році індустрія відеоігор заробила більше, ніж телебачення по всьому світу – Reuters

Платформа Steam назвала 100 найкращих відеоігор 2020 року

Фани відеогри допомогли зібрати 200 тис доларів на відновлення брам святилища на острові Цусіма

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше