У Франківську 40 кращих учнів отримають стипендії від міської ради

У Франківську 40 кращих учнів отримають стипендії від міської ради

У Франківську 40 кращих учнів отримають стипендії від міської ради Суспільне Карпати

У 2021-му році 40 талановитих учнів і студентів Івано-Франківської територіальної громади, що навчаються у школах, позашкільних закладах і вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації, отримають стипендії від міськради, пише Суспільне Карпати.

Про це повідомила пресслужба міського голови.

"З цього року стипендії зросли. Якщо раніше обдаровані діти міста впродовж року отримували персональні стипендії у розмірі 500 гривень, то тепер отримуватимуть тисячу гривень. Таке рішення ухвалив сьогоднішній виконавчий комітет. Остаточно затвердимо на найближчій сесії міської ради", - йдеться у дописі.

Випускники навчальних закладів отримуватимуть по дві тисячі гривень, оскільки вони є учнями тільки до першого липня, щоб в результаті змогли отримати річну винагороду повністю.

Список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2021 рік, які не є випускниками навчальних закладів у 2021 році:

  • Мирослав Возняк – Природничо-математичний ліцей
  • Віталій Палійчук –  Природничо-математичний ліцей
  • Таїсія Стружанська – Ліцей № 3
  • Анастасія Струк – Ліцей № 5
  • Діана Зазубик – Ліцей № 5
  • Діана Денисюк – Ліцей № 11
  • Ростислав Лазорик – Ліцей № 11
  • Володимир Чеверда –  Ліцей № 12 ім. І. Франка
  • Богдана Скочинська – Ліцей № 16
  • Ольга Білан – Ліцей № 16
  • Анна Зозуляк – Ліцей № 18
  • Владислав Тисячний – Фізико-технічний ліцей
  • Владислав Григораш – Українська гімназія № 1
  • Ярема Овод – Ліцей № 13
  • Вікторія Дзундза – Ліцей № 19
  • Лук’ян Гушпіт – Приватний ліцей "Католицький ліцей св. Василія Великого"
  • Владислав Атаманюк – Ліцей № 22
  • Роман Недоступ – Івано-Франківський коледж фізичного виховання
  • Анаіт Арутюнян – Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 1
  • Анастасія Мурафа – Дитяча-юнацька спортивна школа  № 2   .
  • Максим Куриляк – Дитячо-юнацька спортивна школа № 3
  • Анастасія Мельничук – Міський центр дитячої та юнацької творчості 2007 р.н.
  • Анастасія Стефанів – Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання
  • Нікіта Гриценко (Масник) – Дитяча музична школа № 2 ім. В. Барвінського
  • Захар Свіщов – Дитяча музична школа №3 ім. А. Кос-Анатольського
  • Анна Федоренко – Міська дитяча екологічна станція
  • Юліан Подубинський – Ліцей № 1
  • Софія-Романія Славенюк – Ліцей № 20
  • Юрій Тумир – Центр освітніх інновацій

Список стипендіатів, які є випускниками навчальних закладів у 2021-му році:

  • Тетяна Кравчук – Українська гімазія № 1
  • Денис Зікратий – Українська гімназія № 1
  • Михайло Гуменюк – Ліцей № 1
  • Віталій Савчин – Ліцей № 25
  • Ольга Гавриш – Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат
  • Вікторія Панашенко – Центр патріотичного виховання ім. Степана Бандери
  • Олександр Шаптало – Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання
  • Василина Аннюк – Мала академія наук, НРЦ
  • Леся Цвяшок – Центр професійно-технічної освіти № 1
  • Вікторія Черненко – Вище художнє професійне училище № 3

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди