Івано-франківських студентів кличуть на стажування у міську раду

Івано-франківських студентів кличуть на стажування у міську раду

Івано-франківських студентів кличуть на стажування у міську раду
Прикарпатський національний університет

50 студентів і випускників івано-франківських вишів зможуть пройти тримісячне стажування у міській раді. Розпочнеться воно наприкінці лютого. Наразі стартував конкурсний відбір. Про це Суспільному Карпати розповів координатор проєкту "Молодь і влада" Роман Труба.

Проєкт "Молодь і влада" проводиться в Івано-Франківську понад десять років. Його основна мета – завести у структурні підрозділи міської ради якомога більше молодих активних людей.

"Їх та їхні ідеї там очікують. За цей час у раді стажувалося понад 600 людей. 40 із них сьогодні тут і працюють. Багато молодих людей приходять на стажування, бо їм здається, що вони хочуть стати державними службовцями. Але, побачивши роботу із середини, розуміють, що це зовсім не те, що б вони хотіли. І у цьому теж вбачаю місію проєкту – показати, що таке міська рада, що таке державна служба", - каже Роман Труба.

Минулорічна випускниця "Молоді і влади", студентка-юристка Лілія Шепітчак після стажування залишилася працювати у секретаріаті міської ради за цивільно-правовим договором. Каже, що завдяки стажуванню вирішила, що хоче бути державним службовцем.

"Після стажування я зрозуміла, куди мені потрібно рухатися далі. У нас створилася громадська організація, яка складається з випускників проєкту "Молодь і влада". Ми маємо багато ідей, проєктів, як розвивати наше місто на краще", - ділиться Лілія Шепітчак.

Читайте також: Три пункти. Над чим працюватиме Івано-Франківська міська влада у наступні 5 років

Під час стажування молоді люди обиратимуть структурний підрозділ за бажанням і матимуть нагоду допомагати у роботі його працівникам. Також заплановані зустрічі з цікавими людьми, різноманітні тренінги з особистісного розвитку та музично-літературні вечори.

Для того, щоб стати учасником проєкту, потрібно упродовж двох тижнів заповнити онлайн-форму. Її можна знайти на сторінці "Молоді і влади" у Facebook. Опісля відбуватимуться співбесіди з претендентами. Під час конкурсного відбору велику увагу приділятимуть активній громадській діяльності молодої людини.

На початок