У Харкові оголосять день жалоби у зв'язку із загибеллю 15 людей

У Харкові оголосять день жалоби у зв'язку із загибеллю 15 людей

У Харкові оголосять день жалоби у зв'язку із загибеллю 15 людей
Суспільне Харків

22 січня у Харкові оголосять день жалоби за загиблими у пожежі в будинку з літніми людьми.

Про це на терміновому з надзвичайних ситуацій 21 січня повідомив секретар міської ради Ігор Терехов.

"Я підпишу зараз відповідне розпорядження, зараз на один день у Харкові буде оголошений траур за загиблим людям. Усі ці люди похилого віку".

Лікуватимуть людей, які постраждали, та поховають загиблих коштом міського бюджету — розпорядився Терехов.

Що відомо

  • 21 січня на вулиці Нижня Гиївська у Харкові загорілася будівля, в якій перебували літні люди. Загинули 15 людей. Фото з місця події.
  • Директор обласного департаменту соцзахисту населення Юрій Шпарага повідомив Суспільному, що жодних офіційних установ для літніх людей у будинку на вулиці Нижня Гиївській, де 21 січня у пожежі масово загинули люди, не зареєстровано.
  • Харківська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення вимог пожежної безпеки у приватному пансіонаті для літніх людей у Харкові, що спричинило загибель людей. Тим часом Кабінет міністрів зібрався на позачергове засідання через подію.
  • Поліція Харківщини встановила власників будинку. Поліція чергує біля житла власниці та збирається затримати управителя будинку, де перебували літні люди.
  • Мінсоцполітики та МВС перевірять неліцензовані будинки для літніх людей. Пожежа кваліфікована як надзвичайна ситуація державного рівня.
На початок