Масова загибель людей у пожежі в Харкові: поліція встановила власників будинку

Масова загибель людей у пожежі в Харкові: поліція встановила власників будинку

Доповнено
Масова загибель людей у пожежі в Харкові: поліція встановила власників будинку
Суспільне Харків

Поліція Харківщини встановила власників будинку, де 21 січня сталася пожежа і загинули 15 людей. Поліція чергує біля житла власниці та збирається затримати управителя будинку, де перебували літні люди.

"На даний час встановлено власників, працівників, які там працювали, але, щоб встановити, чи офіційно, чи не офіційно, дивитимуться додаткові документи, слідчому необхідно провести необхідні слідчі дії", — сказав начальник Слідчого управління Головного управління поліції Харківщини Сергій Чиж.

"Особи, які причетні, встановлені, доставлені до місцевого відділу поліції. І слідчі, і прокурори, проводять слідчі дії", — додав він.

Скількох людей доставили до поліції, він не уточнив: "Огляд місця події не закінчено, тому я коментувати поки що не можу".

Як уточнили в МВС, до поліції доставили трьох працівників будинку. Його власниця на лікарняному, біля її житла чергує поліція. Поліція також готується затримати управляючого.

"Оскільки вона перебуває на лікарняному, біля її помешкання виставлені наряди поліції. Також правоохоронці проводять першочергові слідчі дії, в ході яких допитують управляючого установи, якого теж буде затримано в порядку статті 208 КПК. Трьох осіб зі складу обслуговуючого персоналу доставлено до поліції, їх опитують", — заявив Арсен Аваков.

Що відомо

  • 21 січня на вулиці Нижня Гиївська у Харкові загорілася будівля, в якій перебували літні люди. За попередніми даними, загинули 15 людей. Фото з місця події.
  • Будівля у Харкові, де загинули 15 людей, офіційно не зареєстрована як будинок літніх.
  • Харківська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення вимог пожежної безпеки у приватному пансіонаті для літніх людей у Харкові, що спричинило загибель людей. Кабінет міністрів збирається на позачергове засідання через подію.
На початок