Помер відомий український дизайнер Сергій Єрмаков

Помер відомий український дизайнер Сергій Єрмаков

Помер відомий український дизайнер Сергій Єрмаков

20 січня стало відомо про смерть відомого українського дизайнера Сергія Єрмакова. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила його подруга, телеведуча Світлана Вольнова. Що стало причиною смерті 48-річного дизайнера, поки не розголошують.

У 11 років Сергію Єрмакову діагностували цукровий діабет. В останні роки життя він майже повністю втратив зір (одне око перестало бачити взагалі, іншим він бачив тільки на 5%), слух (Сергій носив слуховий апарат) і змушений був пересуватися на інвалідному візку, проте продовжував роботу над новими колекціями. Модельєру допомагала мама, теж дизайнер.

Як зауважила співачка Анжеліка Рудницька, Єрмаков "майже втратив зір, але не втрачав бажання творити красу, працювати, спілкуватися, жити".

Помер відомий український дизайнер Сергій Єрмаков

З колекції "Через терени до сонця"

Останню, присвячену Україні, колекцію під назвою "Через терени до сонця" дизайнер показав у 2019 році на 44-му тижні моди у Києві. Після цього Єрмаков мріяв створити нову колекцію і показати її світу, тому продовжував працювати.

Він одягав співачок Світлану Лободу, Камалію, Надію Мейхер, Марію Єфросиніну (у платті від Єрмакова вона закривала конкурс Євробачення-2005 у Києві), Дашу Астаф'єву, Ольгу Сумську, політика Олександру Кужель та інших. Творчість українського кутюр’є цінували такі закордонні fashion–гуру як Жан–Поль Готьє та В’ячеслав Зайцев

Некрологи з теплими словами про покійного і високу оцінку його робіт розмістили на своїх сторінках в Facebook співачка Камалія, продюсерка Анжеліка Рудницька, засновниця Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська та інші.

Читайте також

Створив стиль "унісекс". Французький модельєр П'єр Карден помер на 99-му році життя

Помер індійський модельєр, який модернізував традиційне сарі

Комфорт та жодних трендів. Як пандемія вплинула на світ моди

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше