Помер індійський модельєр, який модернізував традиційне сарі

Помер індійський модельєр, який модернізував традиційне сарі

Помер індійський модельєр, який модернізував традиційне сарі indianexpress

Індійський модельєр Сатья Пол, який модернізував традиційне сарі, помер у віці 78 років. Його послугами користувалися багато зірок БоллівудуБоллівуд — це неформальна назва кіноіндустрії індійського міста Мумбаї. Назва виникла за аналогією з Голлівудом як мовна контамінація слів Бомбей та Голлівуд. .

Як пише BBC, син модельєра Пуніт Нанда повідомив, що Пол помер 6 січня після перенесеного у грудні інсульту.

"Ті, хто був з ним в будь-який момент життя, згадають його як людину, яка без вагань виливала свою любов без будь-яких перешкод. Це найбільше свідчення того, що він йшов радісно, ​​без страху", — написав Нанда в Facebook.

Дизайнер зробив собі ім'я завдяки використанню сучасних квітів, візерунків і матеріалів у своєму одязі. Він заснував перший бутік сарі в Індії в 1980 році, а через шість років відкрив власний бутик L'Affaire.

Після цього Пол продовжив виробництво сарі, прикрашених візерунками в горошок, принтами зебри та відстоював ідею сарі для штанів. Масаба Гупта, яка працювала креативним директором бренду, сказала, що його лейбл "витримає випробування часом".

Моделі ПолаAP

Моделі Пола

"Школо моди, познайомте, будь ласка, з цим брендом молодих індійських дизайнерів. Нас може надихнути історія Chanel та інших, але спочатку ми повинні дізнатися, що сталося на нашій землі", — підкреслила Гупта.

Імперія Пола охоплює вісім індійських міст, також її продукти можна придбати онлайн. Крім сарі, бренд модельєра виробляє шарфи та краватки.

Моделі ПолаAP

Моделі Пола

Довідка. Сарі — традиційний жіночий одяг у Південній Азії у вигляді шматка тканини довжиною від 4,5 до 9 метрів і шириною до 1,2 м, особливим чином обернутого навколо тіла. Носиться сарі з блузою, відомою як чолі або равіка, і нижньою спідницею.

Читайте також

Створив стиль "унісекс". Французький модельєр П'єр Карден помер на 99-му році життя

Помер японський модельєр Ямамото. Він був особистим дизайнером Девіда Боуї

У Франції помер один із найвідоміших модельєрів у світі Патрік-Луї Віттон

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше