Сумчанин Богдан Цимбал показав найкращий результат серед українців на етапі Кубка IBU з біатлону XSport

У німецькому Арбері стартував другий етап Кубка IBU з біатлону 20 січня. Він відкрився чоловічою та жіночою короткими індивідуальними гонками. Найкращим з українців став сумчанин Богдан Цимбал.

Він став шостим в особистих гонках. 30-тий та 60-тий час показали на фініші уродженець Миколаївки Андрій Доценко та Денис Насико з Глухова.

У жінок бронзову медаль виборола українка Катерина Бех. Уродженка Сум Анастасія Меркушина фінішувала 34-тою, глухівчанка Анна Кривонос – 52-ою.

• Завершилися етапи кубків світу та IBU: досягнення біатлоністів Сумщини.
  • 13 січня у німецькому місті Оберхоф стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. Антон Дудченко з Вирів завершив гонку 49, уродженці Миколаївки Артем Тищенко та Руслан Ткаленко – 78 та 88 відповідно.
  • Спортсмени з Сумщини увійшли до складу збірної України з біатлону.