Кубок світу з біатлону: спортсмени з Сумщини змагалися в Німеччині

Кубок світу з біатлону: спортсмени з Сумщини змагалися в Німеччині Суспільне. спорт

Сумчани взяли участь у біатлонних гонках. 13 січня у німецькому місті Оберхоф стартував шостий етап Кубка світу з біатлону.

Розпочався етап чоловічим спринтом. Найкращим з українців – сьомим – став Дмитро Підручний. Антон Дудченко з Вирів завершив гонку 49, уродженці Миколаївки Артем Тищенко та Руслан Ткаленко – 78 та 88 відповідно.

14 січня відбулася жіноча спринтерська гонка. Найкращий час українок у спринті показала випускниця СумДУ Юлія Джима. Вона фінішувала 24. Сестри Валя та Віта Семеренки показали 28 та 60 час відповідно.

Крім того, 14 січня у німецькому місті Арбер двома спринтами стартував перший в цьому сезоні етап Кубка IBU. У жіночій гонці найкращий час серед українок показала глухівчанка Анна Кривонос: вона фінішувала сьомою (з “чистою” стрільбою). 20-ю завершила гонку уродженка Сум Анастасія Меркушина. У чоловічій спринтерській гонці найкращий час з українців показав сумчанин Богдан Цимбал: він фінішував 21-м. На 43-му місці у підсумковому протоколі фінішував уродженець Миколаївки Андрій Доценко. Останнім з українців – 79-м – завершив гонку глухівчанин Денис Насико.

• Наступна гонка відбудеться в п'ятницю, 15-го січня о 15:30. Тоді чоловіки бігтимуть естафету (4х7,5 км).
  • Жінки ж стартуватимуть у естафеті (4х6 км) в суботу, 16-го січня о 15:45.
  • Усі гонки шостого етапу Кубка світу транслюватиме телеканал UA: Перший, а також дивитися біатлон можна на сайті Суспільне Спорт.