Листи до Санти. На адресу львівської школи надійшла відповідь з Лапландії

Листи до Санти. На адресу львівської школи надійшла відповідь з Лапландії

Листи до Санти. На адресу львівської школи надійшла відповідь з Лапландії Суспільне Львів

П'ятеро семикласників школи "Будокан", які у грудні написали листи до Санта Клауса, отримали відповідь. На адресу школи надійшли конверти з центрального офісу Санти.

"Будокан" — школа у центрі Львова. Там учні поглиблено вивчають іноземні мови. Наталія Губаренко викладає англійську. Вона шукає креативні способи зацікавити дітей. Вчителька була ініціаторкою написання листів до Санти.

"Я підписалася до різноманітних мереж як викладачка англійської мови (до інших викладачів або до шкіл різноманітних) і наприкінці навчального року вже ввечері в інстаграмі побачила такий цікавий пост "Шановні вчителі! Є така можливість — написати листа Санті Клаусу", — пригадує Наталія Губаренко.

Тепер до школи надійшло 5 листів з центрального офісу Санти, з маркою та печаткою. У ньому два листи – французькою та англійською мовами.

"Там йшлося про те, що мій лист йшов дуже довго. Він їхав і на велосипеді, і на повітряній кулі і так далі…Також там йшлося про те, що мені вислано таку листівку, яку можна розмалювати своїми улюбленими кольорами і відправити комусь особливому на Різдво", — розповідає учениця Ганна Вовкогон.

Наталія Губаренко каже, що планує писати з дітьми листа до Санти наступного року.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше