Марта Костюк не зможе тренуватися на 2-тижневому карантині в Австралії

Марта Костюк не зможе тренуватися на 2-тижневому карантині в Австралії

Марта Костюк не зможе тренуватися на 2-тижневому карантині в Австралії AP

У таку ж ситуацію потрапили більше 20 тенісистів.

Українська тенісистка Марта Костюк стала однією з тих, хто не зможе тренуватися під час карантину в Австралії перед стартом турнірів. Костюк потрапила в число тенісистів, які змушені будуть провести два тижні на самоізоляції.

Один з пасажирів рейсу з Абу-Дабі в Мельбурн, яким зокрема летіла Марта Костюк, здав позитивний тест на коронавірус після прильоту. За австралійськими правилами тепер усі пасажири цього рейсу повинні пройти 2-тижневу самоізоляцію.

Окрім Марти Костюк цим ж рейсом у Мельбурн летіли ще 23 тенісисти. Усі вони теж змушені будуть пройти сувору самоізоляцію. У списку на самоізоляцію потрапили серед інших Бьянка Андреєску (Канада), Белінда Бенчіч (Швейцарія), Марія Саккарі (Греція), Анжелік Кербер (Німеччина).

Що дозволено тенісистам під час карантину в Австралії

  • 2-годинне тренування на корті
  • 2-годинне тренування в тренажерному залі
  • 1 година на їжу

Усі ці опції будуть недоступні спортсменам, які потрапили на самоізоляцію. Вони не зможуть виходити з готельних номерів упродовж двох тижнів.

Це не перший подібний випадок. За день до рейсу з Абу-Дабі, позитивний тест здав один з пасажирів рейсу з Лос-Анджелеса. Відповідно, на самоізоляцію зокрема потрапили Вікторія Азарєнка (Білорусь), Слоан Стівенс (США) та Кей Нісікорі (Японія).

У коментарі для порталу "БТУ" Марта Костюк заявила, що тенісисти на самоізоляцію мають отримати більш комфортні умови:

"Якщо вони залишають нас на карантині, то у нас повинні бути тоді більш комфортні умови. Наприклад, у нас тут не дуже хороший wi-fi, у деяких я знаю, що його взагалі немає. По-перше, і так просидіти так весь карантин, це якась катування, а по-друге, ми не зможемо чисто фізично зателефонувати тренерам з фізпідготовки, щоб отримати завдання і тренуватися в номері", - сказала Костюк.

Що відомо

  • Двотижневий карантин Марти Костюк завершиться 29 січня - за кілька днів до старту першого тенісного турніру в Мельбурні.
  • Старт Australian Open - 8 лютого 2021 року.
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортФутбол