Мріє стати дизайнеркою одягу. Софія Олійник. СУСПІЛЬНЕ |ЛЮДИ

Мріє стати дизайнеркою одягу. Софія Олійник. СУСПІЛЬНЕ |ЛЮДИ

Мріє стати дизайнеркою одягу. Софія Олійник. СУСПІЛЬНЕ |ЛЮДИ

Киянка Софія Олійник із семи років захоплюється модою: шиє іграшки, костюми для ляльок, малює колекції одягу. Дівчинка з багатодітної родини, — мати не має достатньо коштів, щоб відправити доньку на курси шиття.

Журналістка "Ранку з Суспільним" Уляна Федорчук спільно з благодійною організацією влаштували 11-річній дівчинці урок від дизайнерки Ольги Серебрової, аби втілити її мрію.

Як зазначається у сюжеті Суспільне Київ, батько Софійки помер, а матір сама виховує п’ятьох дітей.

"Це (захоплення модою - ред. ) ще почалося з другого класу, мабуть, з років семи. Вона почала вже так серйозно налаштовуватися. І навіть коли вчителька на випуску з 5 класу просила дітей, щоб вони написали, ким вони стануть через 20 років, вона написала:"Я буду відомим дизайнером", - розповіла мати дівчинки Світлана Олійник.

Суспільне вирішило зробити подарунок дівчинці та організували їй урок з професійною дизайнеркою Ольгою Серебровою.

Під час спілкування з нею Софійка сказала: "Я люблю малювати та шити іграшки, всілякі костюмчики для ляльок". При цьому вона зізналася, що для себе нічого не шиє.

Сереброва розповіла дівчинці, як створюють колекції одягу, про властивості різних тканин. Разом вони вчились малювати образи та моделювати одяг на манекені.

"Ти не думай, як ти будеш це конструювати. Дизайнер не повинен думати, як він буде конструювати. Конструювати – це потім", - порадила дизайнерка.

Також Світлана Сереброва розповіла Софійці, що для здобуття популярності потрібно отримати професію за фахом, адже у кожному профільному виші є покази мод.

"Ти почнеш створювати маленькі капсульні колекції, і для тебе відкриється багато можливостей", - сказала дизайнерка.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше