Львівська "Галичанка" впевнено пройшла в 1/4 фіналу єврокубку

Львівська "Галичанка" впевнено пройшла в 1/4 фіналу єврокубку Roman Sharyy / Галичанка

Дві перемоги над суперницями з Білорусі в 1/8 фіналу.

Чемпіонки України з гандболу, львівська "Галичанка", продовжує виступи в рамках Європейського кубку. Ще у листопаді українки впевнено розібралися з суперницями з Північної Македонії в рамках третього раунду турніру.

За результатами жеребкування в 1/8 фіналу "Галичанка" зустрічалася з білоруським "Вікторія-Берестя". Обидва матчі за домовленістю між клубами відбулися у Львові.

У першому матчі, в якому "Галичанка" була номінальним гостем, українкам довелося відігруатися після слабкого першого тайму. Львів'янки програли першу полоину матчу з різницею -4 (14:18). При цьому українки вигравали на старті матчу, але провалили другу частину тайму.

Після перерви "Галичанка" швидко наздогнала суперниць, а за останні 15 хвилин створила комфортну перевагу в шість м'ячів. Фінальний рахунок матчу - 32:26 на користь українського клубу. Найрезультативнішою стала 18-річна Діана Дмитришин, яка закинула 10 м'ячів.

Матч-відповідь пройшов повністю за сценарієм "Галичанки", у цій грі суперниці не змогли нав'язати боротьбу навіть на один тайм. За всю гру українки пропустили 16 м'ячів - це менше, ніж за перший тайм першого матчу.

Рахунок матчу-відповіді - 29:16 на користь "Галичанки". Найрезультативнішою стала лінійна Анастасія Мелекесцева - 7 м'ячів.

Європейський кубок. 1/8 фіналу. Результат

"Галичанка" (Україна) - "Вікторія-Берестя" (Білорусь) 61:42 (32:26 та 29:16)

У попередньому раунді "Галичанка" пройшла суперниць з різницею в 21 м'яч - 64:43.

• Матчі 1/4 фіналу заплановані на 13 та 20 лютого 2021 року.
  • Які клуби уже вийшли в чвертьфінал: "Галичанка" (Україна), "Славія" Прага (Чехія), "Гуардес" (Іспанія), "Локомотив" Загреб (Хорватія), "Ялікавак" (Туреччина), ПАОК (Греція), "Гран-Канарія" (Іспанія). Найімовірніше, восьмий учасник - "Малага" (Іспанія).
  • "Галичанка" тричі раніше виступала в Європейському кубку (до перейменування - Кубок Виклику). Найкращий результат - півфінал.
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс