"Галичанка" пройшла в 1/8 фіналу Європейського кубку: шансів у суперниць не було Roman Sharyy / Галичанка

Друга перемога українок над клубом з Північної Македонії.

Протистояння "Галичанки" та "ЗРК Куманово" в 1/16 фіналу Європейського кубку, по суті, завершилося після першого матчу - львівський клуб створив гандикап у 16 м'ячів, який відіграти надзвичайно складно.

У другому матчі (який за домовленостями між клубами теж пройшов у Львові), український клуб не включав максимальної швидкості. "ЗРК Куманово" мали більше свободи в атаці, змогли закинути більше голів, але "Галичанка" все одно виграла цей матч.

Перший тайм завершився з мінімальною перевагою македонок - 16:15 (ривок 4:0 наприкінці тайму), однак у другому таймі львів'янки швидко наздогнали опоненток та вийшли вперед.

Зрештою, перемога 31:26 у матчі-відповіді. За сумою двох матчів "Галичанка" перемогла суперниць з рахунком 64:43 та вийшла в 1/8 фіналу Європейського кубку.

Європейський кубок. Третій раунд. Матч-відповідь

"ЗРК Куманово" (Північна Македонія) - "Галичанка" (Україна) 26:31 (16:15)

"Галичанка": Фурманець - 7 м'ячів, Майкут - 6, Дмитришин - 5, Коновалова - 4, Маркевич - 4, Мелекесцева - 3, Головко - 2

Перший матч: 33:17

• "Галичанка" - останній представник України на євроарені у сезоні 2020/21.
  • Матчі 1/8 фіналу Європейського кубку будуть проведені 9/10 та 16/17 січня 2021 року.
  • Які клуби уже вийшли в 1/8 фіналу: "Галичанка" (Україна), "Джомі Салерно" (Італія), "Споно Іглз" (Швейцарія), "ЗРК Б'єловар" (Хорватія), "Груде" (Боснія та Герцоговина), "Мутарпаса" (Туреччина), "Ялікавакспортс" (Туреччина), "Атлетіко Гуардес" (Іспанія), "Найса" (Сербія)
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start