Україна виграла першу медаль в біатлонному сезоні - "срібло" у чоловічій естафеті на Кубку IBU

Україна виграла першу медаль в біатлонному сезоні - "срібло" у чоловічій естафеті на Кубку IBU

Україна виграла першу медаль в біатлонному сезоні - "срібло" у чоловічій естафеті на Кубку IBU Біатлон Майбутнього

Україна уперше піднялся на подіум.

Збірна України в чоловічій естафеті на Кубку IBU виступала у наступному складі: Руслан Бригадир - Андрій Доценко - Тарас Лесюк - Богдан Цимбал. Ця четвірка змогла не тільки поборотися за високе місце, але й виграти першу медаль для України в сезоні.

Читайте також: Україна - четверта в першій жіночій естафеті на Кубку IBU

Перший етап Руслан Бригадир закінчив на дев'ятому місці - 36 секунд відставання від лідерів. На другому етапі Доценко підняв Україну на п'яте місце, відставання залишилося тим ж.

А третій етап Тарас Лесюк завершив на шостому місці: хвилина відставання. До подіуму було майже 50 секунд. Лідером йшла команда Німеччини, друга - Росія, третя - Італія.

На останньому етапі Богдан Цимбал зміг підняти Україну значно вище. За чистим часом етапу в нього другий результат. Він використав два додаткові патрони на стрільбі стоячи, але тоді ж майже усі інші біатлоністи пішли на кола штрафу.

Зокрема, представник Росії та Італії, які були вище України. Відтак, на останнє коло Україна вийшла на третьому місці - 10 секунд було до Франції, яка перебувала другою.

На останніх кілометрах Цимбал відіграв відставання і привіз Україну на другу позицію. Перша медаль України в сезоні.

Чоловіча естафета. Арбер. Кубок IBU. Результати

  1. Німеччина (0+5) 1:13:36.7
  2. Україна (0+6) +1:01.9
  3. Франція (0+5) +1:04.5
  4. Норвегія (6+14) +1:48.5
  5. Італія (2+6) +2:05.6
  6. Швеція (0+11) +2:23.3
Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТенісБіатлон