Україна - четверта в першій жіночій естафеті на Кубку IBU

Україна - четверта в першій жіночій естафеті на Кубку IBU

Україна - четверта в першій жіночій естафеті на Кубку IBU biathlon.com.ua

Втратили шанси на подіум на останній стрільбі.

Збірна України на першу жіночу естафету на Кубку IBU поставила наступний склад: Анастасія Меркушина - Анна Кривонос - Ірина Петренко - Катерина Бех. Це чотири біатлоністки, які показували найкращі результати в особистих гонках в етапі в Арбері.

Перший етап Анастасія Меркушина закінчила на другому місці - вона передала естафету за 3 секунди піся збірної Франції, а усього в діапазоні 20 секунд ішли 10 збірних. На своєму етапі Меркушина використала два додаткові патрони та показала шосту швидкість на дистанції.

Після другого етапу Україна опустилася на шосте місце - відставання від лідерів складало 22 секунди. Україна йшла разом зі збірною Німеччини, а попереду була трійка лідерів (Росія, Норвегія, Швеція) та збірна Молдови.

На третьому етапі Ірина Петренко втримала Україну в числі претендентів на подіум. Українка передала естафету четвертою, але йшла вона в одній групі зі Швецією та Німеччиною - близько 40 секунд відставання від Росії. Збірна Норвегії на третьому етапі пішла на 7 штрафних кіл.

Росія впевнено поїхала за перемогою на останньому етапі. Боротьба за друге місце припинилася на стрільбі лежачи - шведки Елізабег Гогберг спрацювала краще за німкеню та Катерину Бех.

На останній стрільбі Маріон Дайгентех спрацювала без додаткових патронів, Катерина Бех використала один - Німеччина фінішувала на третьому місці, Україна - четверта.

За швидкістю на дистанції результати українок наступні: Бех та Петренко - 15:15, Меркушина - 15:17, Кривонос - 15:40.

Жіноча естафета. Кубок IBU. Результати

  1. Росія (0+7) 1:08:10.4
  2. Швеція (0+10) +37.2
  3. Німеччина (0+6) +1:09.7
  4. Україна (0+7) +1:27.6
  5. Франція (0+4) +2:26.7
  6. Італія (1+14) +2:55.3
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт