"Продексім" розгромив суперника та вийшов у 1/8 Ліги чемпіонів

"Продексім" розгромив суперника та вийшов у 1/8 Ліги чемпіонів futsal.com.ua

Друга перемога "Продексіма" у турнірі.

Чемпіон України з футзалу херсонський "Продексім" пройшов другий раунд Ліги чемпіонів сезону 2020/21. У матчі 1/16 фіналу українці в Запоріжжі приймали македонський клуб "Шкупі".

Для "Продексіма" цей раунд був уже другим у сезоні Ліги чемпіонів - українці в попередній стадії турніру розгромили ірландський "Росаріо" з рахунком 28:1.

Результат матчу "Продексім" - "Шкупі" українська команда зробила одразу на старті: уже на третій хвилині клуб із Херсону вигравав 2:0. Голи забили Михайло Зварич та Микола Білоцерківець. Перший тайм так і завершився з рахунком 2:0.

На старті другої половину матчу "Продексім" не реалізував пенальті - Даніель де Роса влучив у каркас воріт. А за кілька хвилин македонці відіграли один м'яч: українці зусиллями Клаудіо забили собі автогол.

Однак в кінцівці матчу "Продексім" забив ще тричі - фінальний рахунок 5:1 на користь херсонської команди. "Продесім" домінував по ходу усього матчу - 69 ударів проти 25 у суперників.

Ця перемога дозволила українській команді вийти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з футзалу. Найімовірніше при жеребкуванні цього етапу турніру "Продексім" не буде сіяним.

Ліга чемпіонів з футзалу. 1/16 фіналу

"Продексім" (Україна) - "Шкупі" (Північна Македонія) 5:1

Голи: Зварич, 2, Білоцерківець, 3, 34, Клаудіо, 37, де Роса, 40 - Клаудіо, 34 (автогол)

• Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться в четвер, 21 січня.
  • 1/8 фіналу складатиметься з одного матчу - попередні дати проведення раунду, 16-21 лютого.
  • Переможці 1/8 фіналу вийдуть у Фінал Восьми, який повинен пройти у Мінську в квітні-травні 2021 року.
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress StartТеніс